Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor.

Ortaokuldaki son yılımdayım, sadece birkaç gün önce ve şimdiden çok sayıda ‘covid kısıtlaması’ ya da bunlara her ne demek istiyorsanız. İnanılmaz derecede can sıkıcı olan en önemli şeylerden biri, okul binasının içinde olduğumuz süre boyunca maske takmak zorunda olmamız, dışarıda çıkmaları. Bu elbette anlaşılabilir sanırım. Sadece rahatsız edici, rahatsız edici ve iğrenç. Ayrıca ders bittiğinde ve biz sıraya girdiğimizde, öğretmenler dağılmamızı falan söylemezdi bile. Ayrıca her dersin sonunda temas ettiğimiz masa ve sandalyeleri / yüzeyleri silmemiz gerekiyor, her sınıfta geri dönüşüm kutuları ve çöp kutuları oluyordu. Geri dönüşüm kutuları artık yüzeyleri silmek için kullanılan mendilleri koyduğumuz ‘covid bidonları’ olarak yeniden adlandırıldı. Bir sorunu ‘çözdü’ ve diğerine neden oldu. Bunun gerçekten bir komplo olmadığını biliyorum, ancak oldukça açık fikirli bir reddit, botlar ve npc klonları içermiyor. Müdürle en azından geri dönüşüm kutuları hakkında konuşmayı düşünüyorum. Ne yapılacağına dair herhangi bir tavsiye? Teşekkürler.

“Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor.” üzerine 16 yorum

1. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, tebrikler 04-09-2020 03:26:27

2. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten inanki mükemmel, face de paylaştım 04-09-2020 05:04:14

3. Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım 18-09-2020 12:18:59

4. Adana merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz harbiden iyi, face de paylaştım 10-10-2020 16:49:24

5. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Selamlar siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , – 160

6. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, face de paylaştım , emin – 100

7. Edirne dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Selamlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 160

8. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler , Emine – 48

9. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 413

Yorum yapın