Ortaokuldaki son yılımdayım, sadece birkaç gün önce ve şimdiden çok sayıda ‘covid kısıtlaması’ ya da bunlara her ne demek istiyorsanız. İnanılmaz derecede can sıkıcı olan en önemli şeylerden biri, okul binasının içinde olduğumuz süre boyunca maske takmak zorunda olmamız, dışarıda çıkmaları. Bu elbette anlaşılabilir sanırım. Sadece rahatsız edici, rahatsız edici ve iğrenç. Ayrıca ders bittiğinde ve biz sıraya girdiğimizde, öğretmenler dağılmamızı falan söylemezdi bile. Ayrıca her dersin sonunda temas ettiğimiz masa ve sandalyeleri / yüzeyleri silmemiz gerekiyor, her sınıfta geri dönüşüm kutuları ve çöp kutuları oluyordu. Geri dönüşüm kutuları artık yüzeyleri silmek için kullanılan mendilleri koyduğumuz ‘covid bidonları’ olarak yeniden adlandırıldı. Bir sorunu ‘çözdü’ ve diğerine neden oldu. Bunun gerçekten bir komplo olmadığını biliyorum, ancak oldukça açık fikirli bir reddit, botlar ve npc klonları içermiyor. Müdürle en azından geri dönüşüm kutuları hakkında konuşmayı düşünüyorum. Ne yapılacağına dair herhangi bir tavsiye? Teşekkürler.

Author

67 Comments

1. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, tebrikler 04-09-2020 03:26:27

2. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten inanki mükemmel, face de paylaştım 04-09-2020 05:04:14

3. Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

4. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

5. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım 18-09-2020 12:18:59

6. Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Selamlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, şukuladım

9. Adana merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz harbiden iyi, face de paylaştım 10-10-2020 16:49:24

10. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Selamlar siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , – 160

11. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, face de paylaştım , emin – 100

12. Edirne dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Selamlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 160

13. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler , Emine – 48

14. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 413

15. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . selamun aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 499

16. Muğla merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 06-11-2020 23:45:26

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 260

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 116

19. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 244

20. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Selam web siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 485

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 435

22. Antalya merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 06-12-2020 14:11:21

23. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 51

24. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 473

25. Şırnak dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 344

26. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, teşekkürler , Aylin – 281

27. Selam web siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Yozgat dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Slm sayfa harbiden dikkatimi çekti, saolun , banu – 146

29. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 225

30. Sinop dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 405

31. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 217

32. Gaziantep dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , mehmet – 189

33. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

34. Karabük merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım inanki güzel, sağolun 13-01-2021 04:39:07

35. Mardin merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, şukuladım 19-01-2021 13:51:05

36. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Antalya dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Merhaba herkese siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , gaye – 345

38. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 156

39. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 263

40. Gürbüz Reply

Slm web siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

41. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 437

42. İzmir merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-02-2021 04:09:09

43. Gümüşhane merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, teşekkürler 16-02-2021 18:45:58

44. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 30

45. Nevşehir dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Mrb web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 140

46. Selamlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Amasya dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Selamlar sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 6

48. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

49. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 191

50. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, facebookta paylaştım

51. Merhabalar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

52. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Mrb sayfanız inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 285

53. Zonguldak dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 90

54. Trabzon merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 10-04-2021 23:22:38

55. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 422

56. Ankara merkezden ben ali. Mrb siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-04-2021 14:12:07

57. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 392

58. Slm sayfan inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Kilis dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 341

60. Bayburt dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Merhaba herkese paylaşım valla iyi, şukuladım , Hasan – 125

61. Bu konu : ” Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 243

62. Konya dan kimler var. Geçenlerde çok okula döndüm, her ders için maske takmaya zorlanıyoruz, her ders 40 dakika sürüyor. . Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , mehmet – 41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link