Bu yılları geri alma gücüm olsaydı ve çağlar boyunca geriye yolculuk etseydim, hikayenin bir gözyaşı nehrinde açılmasını izlerdim, bu sayfaları asla yeniden yazmazdım.

Gelecekte bir ara, geri dönüp her şeyi değiştireceğiz. Bazıları bunun zaten olduğunu düşünüyor.

Lütfen bunu durdurabilir miyiz?

…walkclothed tarafından gönderildi
[comments]

40 Comments

1. Slm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Bilecik dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 169

3. Giresun dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . Selam siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 77

4. Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. Mrb sayfanız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 359

5. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

6. Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten güzel, şukuladım , doruk – 210

7. Manisa merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-06-2021 02:33:14

8. Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla çok güzel, şukuladım , ziya – 262

9. Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 187

10. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . Selamlar siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 291

12. Merhabalar paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım

13. Çanakkale dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 1

14. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 167

15. Kars merkezden ben . Selamlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-06-2021 12:39:43

16. Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 330

17. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

18. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 22-06-2021 22:44:04

19. selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, tebrikler

20. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

21. Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 428

22. Artvin merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 05-07-2021 04:53:31

23. Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 178

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 316

25. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-07-2021 09:20:47

26. Hakkari merkezden ben memo. Mrb sayfa gerçekten çok güzel, şukuladım 16-07-2021 09:39:35

27. Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

28. Van merkezden ben ali. Selam web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 23-07-2021 22:38:07

29. Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 261

30. Kırıkkale dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 310

31. Burdur dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . Merhaba herkese sayfa inanılmaz iyi, tebrikler , Aylin – 460

32. Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , emin – 37

33. Mersin merkezden ben ali. Merhaba web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 18:49:49

34. Bu konu : ” Geçmiş kutsal bir şarkıdır ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 479

35. Nevşehir dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . selam arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , hatice – 336

36. Manisa dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 225

37. Antalya dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . Merhaba paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sağolun , ziya – 174

38. Kırıkkale dan kimler var. Geçmiş kutsal bir şarkıdır . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 381

39. Merhaba paylaşım cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment