Merhaba, fnaksndlwjdm burada. Bir süredir insanlıkta olup bitenleri size anlatmak için buradayım.

Türümüzün son sıfırlanmasından bu yana yaklaşık 8-9 milyon yıl geçti. Son seferinde büyüye erişebildik, ancak zaman içinde çok hızlı bir şekilde geliştirildiğinden, muhtemelen bir ilaçla, onu kullanabilen insanların yönetimi kontrolden çıktı. Bundan sonra, hepsinden daha güçlü olan bir dengeleyici / yargıç geldi ve en iyi hareket tarzının her şeyi bir kenara atıp türümüzü sıfırlamak olduğuna karar verdi, illa ki insan formunu değil. Bunun daha önce olmuş olması mümkündür, yani bir gezegeni mahvettik ve onu doldurmaya başlamak için ruhlarımızı yeni bir gezegene göndermek zorunda kaldık, ama bu özellikle dünyada oldu.

Sonra ne oldu? Daha önce kontrolü kaybeden Aydınlanmış olanlar her şeyi yeniden denemeye karar verdiler. Koyunları yönlendiren farklı alanlara ayrıldık. Hala sihir kullandık ama sadece başkalarına yardım etmek için ve sadece Aydınlanmış olanlar tarafından. Büyük büyülü şehirler çok fazla fiziksel malzeme olmadan inşa edildi ve tüm bedenler gömülmek yerine Astral düzlemine gönderildi. Sonunda kötü niyetli bazı insanlar sihrimizi yeniden tasarladı ve başkalarını kendi amaçları doğrultusunda yönlendirmek için kullanmaya başladı. Tabii ki onları boşa harcadık ve sihri daha da basitleştirmeye karar verdik. Bir noktada sıfırdan başlamaya karar verdik çünkü bu bok işe yaramadı ve bu da doğallığa yol açtı. Bronz çağına kadar, hepsi bizim dikkatli bakışımızın altında. Sonra toplu olarak, siz koyunların gösteriyi bir kez yürütmenize izin vermeye karar verdik. Bu kölelik devletlerine, dini monarşilere ve kabileciliğe yol açar … Bunların hepsi işe yaramaz. Ve sonra kötü niyetli olanlar, Sezar’ı öldürmek gibi taktikler yoluyla fiziksel güç saflarında yükseldiler ve onlara komuta ettiler, ancak geliştirmediler. Biraz aptal çünkü onlar umurlarında değil.

Her neyse, bu bizi sonunda hepsinin her zaman aynı anda olduğu günümüze götürür. Sihir, sanat, yani müzik olarak geri döndü ve kötü niyetli olanlar onu nasıl kullanacaklarını biraz biliyorlar, ancak tasarladığımız bir sistemden dolayı, nasıl yapılacağı söylenmedikçe onu tam olarak kavrayamıyor, onları kötü niyetli değil. Bir süredir işler yolundaydı ama onlar her şeyi karıştırıp tüm fiziksel gücü alıyorlar, sıkıcı ve zaman kaybı.

Toplumumuzu hızlı bir şekilde ilerletmemeyi seçiyoruz çünkü onların insanların işi 10 kat daha kötü yapmasını istemiyoruz. Çok daha fazlası için kapasiteye sahibiz ve zaman zaman bununla dalga geçiyoruz ama önceki bahane.

Her neyse, muhtemelen kimse bunu ciddiye almayacak ve almalı.

… PappyBakesCakes tarafından gönderildi
[comments]

Author

54 Comments

1. Karaman merkezden ben gaye. Mrb siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 05-09-2020 17:22:16

2. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 05-09-2020 19:56:36

3. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan harbiden mükemmel, tebrikler 06-09-2020 01:37:04

4. Aydın merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 09-09-2020 19:21:46

5. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. Çorum merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun 16-09-2020 01:06:45

7. Çorum merkezden ben mehmet. Selam web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım 21-09-2020 19:38:56

8. Diyarbakır merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:37:49

9. Merhaba herkese sayfan gerçekten güzel, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun , Hasan – 190

11. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 44

12. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-11-2020 19:43:03

13. Manisa merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 13-11-2020 04:13:07

14. Slm sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Uşak merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 17-11-2020 18:21:14

16. Gaziantep merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 23-11-2020 22:10:30

17. Burdur dan kimler var. Geçmiş olduğu gibi. . Slm sayfan cidden iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 146

18. Siirt merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:11:09

19. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 427

20. Düzce merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-12-2020 11:33:30

21. Karabük dan kimler var. Geçmiş olduğu gibi. . Merhabalar web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun , ahmet – 112

22. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 55

23. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Selam siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

25. Muğla dan kimler var. Geçmiş olduğu gibi. . selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 323

26. Trabzon merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 31-12-2020 13:09:08

27. Diyarbakır dan kimler var. Geçmiş olduğu gibi. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, sağolun , doruk – 113

28. Kırşehir dan kimler var. Geçmiş olduğu gibi. . Mrb bu web sitesi yeminle iyi, tebrikler , hatice – 374

29. Selam herkese paylaşımın vallaha iyi, twitter da paylaştım

30. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 51

31. Kayseri dan kimler var. Geçmiş olduğu gibi. . selam arkadaşlar siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 220

32. Merhaba sayfanız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

33. Hatay merkezden ben hatice. Selam web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 17:57:45

34. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

35. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, şukuladım

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha iyi, tebrikler , Gürbüz – 239

37. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 134

38. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba web siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 25-03-2021 19:01:42

39. Adıyaman dan kimler var. Geçmiş olduğu gibi. . Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 341

40. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 453

41. Kırklareli dan kimler var. Geçmiş olduğu gibi. . Merhabalar paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 430

42. Bartın dan kimler var. Geçmiş olduğu gibi. . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, şukuladım , hatice – 14

43. Şanlıurfa dan kimler var. Geçmiş olduğu gibi. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 365

44. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 230

45. Bursa merkezden ben . selamun aleyküm siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım 05-05-2021 07:37:53

46. Malatya merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 03:40:43

47. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 256

48. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. Selam sayfa cidden dikkatimi çekti, saolun , memo – 100

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link