Geçmiş olduğu gibi.

Merhaba, fnaksndlwjdm burada. Bir süredir insanlıkta olup bitenleri size anlatmak için buradayım.

Türümüzün son sıfırlanmasından bu yana yaklaşık 8-9 milyon yıl geçti. Son seferinde büyüye erişebildik, ancak zaman içinde çok hızlı bir şekilde geliştirildiğinden, muhtemelen bir ilaçla, onu kullanabilen insanların yönetimi kontrolden çıktı. Bundan sonra, hepsinden daha güçlü olan bir dengeleyici / yargıç geldi ve en iyi hareket tarzının her şeyi bir kenara atıp türümüzü sıfırlamak olduğuna karar verdi, illa ki insan formunu değil. Bunun daha önce olmuş olması mümkündür, yani bir gezegeni mahvettik ve onu doldurmaya başlamak için ruhlarımızı yeni bir gezegene göndermek zorunda kaldık, ama bu özellikle dünyada oldu.

Sonra ne oldu? Daha önce kontrolü kaybeden Aydınlanmış olanlar her şeyi yeniden denemeye karar verdiler. Koyunları yönlendiren farklı alanlara ayrıldık. Hala sihir kullandık ama sadece başkalarına yardım etmek için ve sadece Aydınlanmış olanlar tarafından. Büyük büyülü şehirler çok fazla fiziksel malzeme olmadan inşa edildi ve tüm bedenler gömülmek yerine Astral düzlemine gönderildi. Sonunda kötü niyetli bazı insanlar sihrimizi yeniden tasarladı ve başkalarını kendi amaçları doğrultusunda yönlendirmek için kullanmaya başladı. Tabii ki onları boşa harcadık ve sihri daha da basitleştirmeye karar verdik. Bir noktada sıfırdan başlamaya karar verdik çünkü bu bok işe yaramadı ve bu da doğallığa yol açtı. Bronz çağına kadar, hepsi bizim dikkatli bakışımızın altında. Sonra toplu olarak, siz koyunların gösteriyi bir kez yürütmenize izin vermeye karar verdik. Bu kölelik devletlerine, dini monarşilere ve kabileciliğe yol açar … Bunların hepsi işe yaramaz. Ve sonra kötü niyetli olanlar, Sezar’ı öldürmek gibi taktikler yoluyla fiziksel güç saflarında yükseldiler ve onlara komuta ettiler, ancak geliştirmediler. Biraz aptal çünkü onlar umurlarında değil.

Her neyse, bu bizi sonunda hepsinin her zaman aynı anda olduğu günümüze götürür. Sihir, sanat, yani müzik olarak geri döndü ve kötü niyetli olanlar onu nasıl kullanacaklarını biraz biliyorlar, ancak tasarladığımız bir sistemden dolayı, nasıl yapılacağı söylenmedikçe onu tam olarak kavrayamıyor, onları kötü niyetli değil. Bir süredir işler yolundaydı ama onlar her şeyi karıştırıp tüm fiziksel gücü alıyorlar, sıkıcı ve zaman kaybı.

Toplumumuzu hızlı bir şekilde ilerletmemeyi seçiyoruz çünkü onların insanların işi 10 kat daha kötü yapmasını istemiyoruz. Çok daha fazlası için kapasiteye sahibiz ve zaman zaman bununla dalga geçiyoruz ama önceki bahane.

Her neyse, muhtemelen kimse bunu ciddiye almayacak ve almalı.

… PappyBakesCakes tarafından gönderildi
[comments]

“Geçmiş olduğu gibi.” üzerine 12 yorum

1. Isparta merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 05-09-2020 19:56:36

2. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan harbiden mükemmel, tebrikler 06-09-2020 01:37:04

3. Aydın merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 09-09-2020 19:21:46

4. Çorum merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun 16-09-2020 01:06:45

5. Diyarbakır merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:37:49

6. Bu konu : ” Geçmiş olduğu gibi. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun , Hasan – 190

Yorum yapın