Geçmiş yaşamımız hakkında bir teori (ingilizcem için üzgünüm)

Kısa ve biraz çılgınca ama bence burada önemli olan kalite. Yani belki sen çocukken ve ailen sana hangi işte çalışmaya başlamanı istediklerini söylediğinde, büyüdüğünde nasıl öldüğünü ve nasıl öldüğünü hatırlarlar, yani her şey bir çember olacak, tıpkı babam gibi, şu anda mühendis olmamı istiyor ve politikacı olmak istiyorum. Bana örnekler ver.

… Barzaka_9 tarafından gönderildi
[comments]

This Post Has 10 Comments

1. ahmet

merhaba arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Aylin

Kayseri dan kimler var. Geçmiş yaşamımız hakkında bir teori (ingilizcem için üzgünüm) . Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 108

3. Aylin

Bu konu : ” Geçmiş yaşamımız hakkında bir teori (ingilizcem için üzgünüm) ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 430

4. banu

Sivas dan kimler var. Geçmiş yaşamımız hakkında bir teori (ingilizcem için üzgünüm) . Merhaba herkese web siteniz inanki güzel, saolun , banu – 194

5. ali

Bu konu : ” Geçmiş yaşamımız hakkında bir teori (ingilizcem için üzgünüm) ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım , ali – 270

6. Emine

Yalova dan kimler var. Geçmiş yaşamımız hakkında bir teori (ingilizcem için üzgünüm) . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 7

7. doruk

Hakkari merkezden ben doruk. Selamlar siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2021 01:01:58

8. gaye

Ankara dan kimler var. Geçmiş yaşamımız hakkında bir teori (ingilizcem için üzgünüm) . Mrb sayfan vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 456

9. Anonim

Selamlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

10. emin

Sivas dan kimler var. Geçmiş yaşamımız hakkında bir teori (ingilizcem için üzgünüm) . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun , emin – 200

Bir cevap yazın