Veriler Johns Hopkins’den. 5 Şubat yeni covid vaka sayılarını bugünün rakamlarıyla karşılaştırıyor. Her iki eyalet de düşüyor. Ama Texas çok daha iyi durumda.

Johns Hopkins verilerinden bir ay kullanarak.1

New York yeni vakalar, 2/5/21 tarihinde hareketli ortalama: 879,348

New York yeni vakalar, mva, 3/4/21: 875,052

New York için (879,348 – 875,052) / 879,348 = -% 0,48 (neredeyse değişmedi)

İşte aynı Teksas verileri: 2

Texas yeni vakalar, 2/5/21 tarihinde hareketli ortalama: 359,419

Texas new case, mva, on 3/4/21: 170.407

(170407-359419) / 359419 = -% 52 (ikiye bölün)

Kaynaklar:

1https://www.worldometers.info/coronavirus/usa/new-york/

2https://www.worldometers.info/coronavirus/usa/texas/

Author

16 Comments

1. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım

3. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, saolun

4. Mersin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 09:13:00

5. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Geçtiğimiz aylarda Teksas’taki yeni covid vakaları yarı yarıya azaldı. New York’tayken rakamlar neredeyse aynı kaldı. Yine de medya tam tersini söylüyor. ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 459

7. Gaziantep merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-03-2021 05:30:24

8. Bu konu : ” Geçtiğimiz aylarda Teksas’taki yeni covid vakaları yarı yarıya azaldı. New York’tayken rakamlar neredeyse aynı kaldı. Yine de medya tam tersini söylüyor. ” çok güzel. Slm sayfa harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 179

9. Mrb web siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Geçtiğimiz aylarda Teksas’taki yeni covid vakaları yarı yarıya azaldı. New York’tayken rakamlar neredeyse aynı kaldı. Yine de medya tam tersini söylüyor. . Selam sayfan inanki dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 330

11. Bu konu : ” Geçtiğimiz aylarda Teksas’taki yeni covid vakaları yarı yarıya azaldı. New York’tayken rakamlar neredeyse aynı kaldı. Yine de medya tam tersini söylüyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, saolun , mehmet – 420

12. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

13. Balıkesir dan kimler var. Geçtiğimiz aylarda Teksas’taki yeni covid vakaları yarı yarıya azaldı. New York’tayken rakamlar neredeyse aynı kaldı. Yine de medya tam tersini söylüyor. . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler , – 45

14. Bu konu : ” Geçtiğimiz aylarda Teksas’taki yeni covid vakaları yarı yarıya azaldı. New York’tayken rakamlar neredeyse aynı kaldı. Yine de medya tam tersini söylüyor. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hayran bıraktı, sağolun , ali – 475

15. Niğde merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın inan ki güzel, linkedinde paylaştım 12-04-2021 10:29:16

16. Tunceli merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-04-2021 06:48:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link