Görünüşe göre iki profile uyuyorlar.

Bunlardan biri, yalnızca birkaç aylık çok yeni hesaplardır ve çoğu, yalnızca bu abonede aniden çok aktif hale gelmeden önce, varoluşlarının ilk birkaç ayında neredeyse hiç aktivite göstermez.

Diğeri, varoluşlarının büyük bir kısmı için yalnızca son birkaç aydan bir yıldan daha kısa bir süreye kadar çok aktif hale gelmek için neredeyse hiçbir faaliyetin aynı profilini ateşleyen çok eski hesaplardır.

Bu nedenle, birisi konuyu karıştıracak veya önemsiz şeyler hakkında ‘tartışmayı’ teşvik edecek şekilde yorum yaptığında ve insanları, insanların yapması gereken bariz sorunlardan uzaklaştırdığında hesaplarına bir göz atmayı ciddi olarak düşünün yorum yapmaya karar vermeden önce, bunu yapmanın şılları / botları / trolleri besleyip beslemeyeceğini belirlemek için (bu, açık bir zaman ve çaba kaybıdır).

Sözünü ettiğim türden yorumların, yorumda kullanılan kelimelerin miktarı olsa bile, çoğu kez kitlesel olarak en üste çıkarılması nedeniyle bahsettiğim türden hesaplardan gelen bir yorumun göstergelerini görebilirsiniz. gönderiyle veya gönderinin odaklandığı şeyle ilgili çok az gerçek içerik olduğunu söylüyor.

Bununla bağlantılı olarak, herhangi bir oy almamak ve temelde 1 veya 2’de kalmakla çok alakalı bir yorum eğilimi de fark ettim, bu da unutulmaya giden botun bir şekilde değiştiğinin ve her şeyin onu koruyacak kadar olumsuz oy verildiğinin bir göstergesidir. zirveye yükselmekten Yapabilmek yukarı oylanacak …..

Author

67 Comments

1. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran edici, tebrikler

2. Mrb web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

3. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa vallaha billaha iyi, tebrikler 17-09-2020 03:35:17

5. Ankara merkezden ben ziya. Selam web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 21-09-2020 07:10:21

6. Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

8. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

9. Kırşehir merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:19:29

10. Muğla merkezden ben ali. Selam herkese sayfa inanki mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 13:14:55

11. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 13:15:04

12. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

13. Erzincan dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 59

14. Uşak merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın cidden hayran edici, teraziye tıkladım 26-10-2020 02:40:36

15. Ordu dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Mrb sayfan yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 389

16. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 197

17. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 315

18. Van dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Merhabalar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 449

19. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 63

20. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 23-11-2020 21:56:28

21. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

22. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 105

23. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, saolun , ahmet – 276

24. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , hatice – 193

25. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Merhabalar sayfa inan ki dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 76

26. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Merhabalar sayfan cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 300

27. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 13

28. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 383

29. Batman dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 56

30. Burdur dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 47

31. Kilis dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Merhaba web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 31

32. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

33. Mersin merkezden ben Hasan. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 14:50:17

34. Ordu dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 120

35. Bolu merkezden ben ali. Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 22-01-2021 00:42:09

36. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 69

37. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

38. Selam herkese web siteniz valla çok güzel, teşekkürler

39. Niğde merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, saolun 05-02-2021 15:34:47

40. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, saolun , ali – 452

41. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 93

42. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Slm siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 465

43. Amasya dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Selamın aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 85

44. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 207

45. Bartın merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun 20-02-2021 03:31:17

46. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 468

47. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 345

48. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 411

49. Bartın dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 69

50. Kahramanmaraş dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 409

51. Kastamonu dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . selam arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 472

52. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, tebrikler , emin – 338

53. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. Selam siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 416

54. Karaman dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Selamlar web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 458

55. Karaman dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Mrb web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 3

56. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

57. Selamlar web siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

58. Yalova merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız yeminle güzel, teraziye tıkladım 13-07-2021 22:53:42

59. Bu konu : ” Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 480

60. Edirne dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 34

61. Edirne dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Merhaba herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 316

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link