Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!!

Görünüşe göre iki profile uyuyorlar.

Bunlardan biri, yalnızca birkaç aylık çok yeni hesaplardır ve çoğu, yalnızca bu abonede aniden çok aktif hale gelmeden önce, varoluşlarının ilk birkaç ayında neredeyse hiç aktivite göstermez.

Diğeri, varoluşlarının büyük bir kısmı için yalnızca son birkaç aydan bir yıldan daha kısa bir süreye kadar çok aktif hale gelmek için neredeyse hiçbir faaliyetin aynı profilini ateşleyen çok eski hesaplardır.

Bu nedenle, birisi konuyu karıştıracak veya önemsiz şeyler hakkında ‘tartışmayı’ teşvik edecek şekilde yorum yaptığında ve insanları, insanların yapması gereken bariz sorunlardan uzaklaştırdığında hesaplarına bir göz atmayı ciddi olarak düşünün yorum yapmaya karar vermeden önce, bunu yapmanın şılları / botları / trolleri besleyip beslemeyeceğini belirlemek için (bu, açık bir zaman ve çaba kaybıdır).

Sözünü ettiğim türden yorumların, yorumda kullanılan kelimelerin miktarı olsa bile, çoğu kez kitlesel olarak en üste çıkarılması nedeniyle bahsettiğim türden hesaplardan gelen bir yorumun göstergelerini görebilirsiniz. gönderiyle veya gönderinin odaklandığı şeyle ilgili çok az gerçek içerik olduğunu söylüyor.

Bununla bağlantılı olarak, herhangi bir oy almamak ve temelde 1 veya 2’de kalmakla çok alakalı bir yorum eğilimi de fark ettim, bu da unutulmaya giden botun bir şekilde değiştiğinin ve her şeyin onu koruyacak kadar olumsuz oy verildiğinin bir göstergesidir. zirveye yükselmekten Yapabilmek yukarı oylanacak …..

“Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!!” üzerine 17 yorum

1. Ankara merkezden ben ziya. Selam web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 21-09-2020 07:10:21

2. Kırşehir merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:19:29

3. Muğla merkezden ben ali. Selam herkese sayfa inanki mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 13:14:55

4. Adana merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 13:15:04

5. Erzincan dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 59

6. Uşak merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın cidden hayran edici, teraziye tıkladım 26-10-2020 02:40:36

7. Ordu dan kimler var. Geçtiğimiz haftalarda bu abonede gönderi ve yorum yapan, belirli bir profile uyan BİRÇOK hesap oldu !!! . Mrb sayfan yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 389

Yorum yapın