Diyelim ki şu andan itibaren 70.000 bin yıl (bu, gelecekte 70 milyon yıl, sizin için eğitimsiz twit’ler! 🤪), Dünya’da yaşayan teknolojik olarak gelişmiş, uzak primat soyundan gelen türler var; 2021’deki bilgi ve gelişme aşamamıza kıyasla, bunlar yaklaşık yüz yıl öndeler (yani 2121’de nerede olursak).

Diyelim ki tarihlerinde kayıtlı olanlardan çok daha önce gelişmiş medeniyetlerin var olduğuna birdenbire inanmaya başlayan küçük bir komplo teorisyenleri ve araştırmacılar grubu var.

Tokyo ya da Denver gibi insanların varlığına dair kanıtları nasıl arayacaklar?

Başka bir deyişle, Dünya’ya ne olduğuna bağlı olarak (Şimdiki ve sonraki 70 arasında HER ŞEY olabilir. milyon yıl), şehirlerimiz ve altyapımız ve Dünya’daki varlığımızın kanıtı ne olurdu / olabilirdi?

Author

25 Comments

1. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi valla çok güzel, teşekkürler 07-04-2021 20:11:34

2. Adıyaman dan kimler var. Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? . Selam web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 142

3. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

4. Çankırı dan kimler var. Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? . merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 54

5. Sinop dan kimler var. Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? . Merhabalar paylaşım yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 137

6. Rize merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım 07-05-2021 01:15:19

7. Sakarya dan kimler var. Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? . Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 349

8. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? . selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 91

9. Erzincan merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun 24-05-2021 22:22:49

10. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun 27-05-2021 02:17:44

11. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Slm web siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-06-2021 00:18:59

12. Antalya merkezden ben doruk. Selam herkese web siten yeminle iyi, tebrikler 09-06-2021 12:20:38

13. Isparta dan kimler var. Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? . Merhaba sayfan vallaha güzel, sağolun , ziya – 438

14. Siirt dan kimler var. Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler , – 385

15. Bu konu : ” Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , banu – 67

16. Bu konu : ” Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 212

17. Bu konu : ” Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, şukuladım , Hasan – 172

18. Bu konu : ” Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 493

19. selamun aleyküm web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Geleceğe 70.000 bin yıl geçtikten sonra, Dünya’daki teknolojik olarak gelişmiş bir primat soyundan gelen türler, Tokyo, Denver, Paris veya Şangay veya Londra gibilerinin varlığının kanıtlarını nasıl arayacaktı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 273

21. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-07-2021 21:52:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link