Konuyla ilgili ilk yazımı okumadıysanız, buradan okuyun: https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/muwios/back_to_the_future_undeniable_predictive/

İlk gönderide söylediklerimin yanı sıra, 11 Eylül aynı zamanda bir ikiye dönüşme ritüeliydi. Elbette gerçek hayatta iki TWIN TOWERS’ın yerini tek bir DÜNYA TİCARET MERKEZİ almıştır. Bence iki, özellikle iki ikiz olma fikri, dünyayı yöneten gizem için çok önemli. Bu müzik videosunda “ikisinin bir olmasının” önemi spice girls tarafından ortaya konuyor: https://www.youtube.com/watch?v=FA5jsa1lR9c

Geleceğe döndüğünüzde, ikisinin birkaç kez bir sembolizme dönüştüğünü görüyorsunuz, en bariz olanı ikiz çamlar alışveriş merkezinin yalnız çam alışveriş merkezi haline gelmesi. Bununla birlikte, film boyunca iki tane daha buldum. Robert Zemeckis’in arkasında ikiz kuleli bir ev seçmesi tesadüf değil, Google, Marty McFly’nin evinin haritasını çıkarıyor: https://www.google.com/maps/place/Marty+Mcfly’s+House/@34.2388404,-118.4348683,18z/data=!4m5!3m4!1s0x80c2910e38aa6b11:0x77fac3a399ea4987!8m2!3d34.2390089!4d-11 = tr

r / komplo - Geleceğe Dönüş İnkar edilemez tahmine dayalı Programlama Bölüm 2

Filmin başında her iki ikiz kule de net bir şekilde görülebiliyor.

Filmin sonunda, yalnızca bir ikiz kule görülebilecek şekilde bilerek filme alındı.

Ve iki ikizin bir olması için bu kısım var.

Marty’nin prensibi ona geç kaldığı için bağırırken, burunları birbirine değiyor, tıpkı ortak ikiz / siluet sembolüne benziyor.

Bir sonraki sahnede sahnenin arkasındaki duvarda ne olduğuna bakın, tek silueti görüyor musunuz?

İkizler ikizleri

Sirius ayrıca 11 Eylül ritüelinin büyük bir parçasıydı.

11 Eylül saldırılarında ölen tek hayvanın Sirius adında bir köpek olduğu söyleniyor.

Sirius gizem için önemlidir çünkü gökyüzündeki en parlak yıldızdır ve takma adı “köpek yıldızı” veya “sabah yıldızı” dır. Lucifer ve İsa’ya İncil’de sabah yıldızı denir. Bence köpek tersten Tanrı olduğu için de kullanıyorlar. Bu köpek / tanrı sembolizmi, Bruce yüce hakkındaki bu videoda görülebilir: https://www.youtube.com/watch?v=VK44ZmOQdqo

Birkaç film de 11 Eylül için bu Sirius tahmin programlamasını kullanıyor. Diğer tüm medya parçalarından daha bariz gizli sembolizme sahip olabilecek, gelecekteki spin city bölümünde en açık olanı: https://www.youtube.com/watch?v=eLXEBGbZ9tA&t=127s

Unutmayın, Spin City, Oval Ofis’te Donald Trump’la bir bölümü olan şovun aynısı: https://www.youtube.com/watch?v=t_zBCEIr2Lo

Devam ederken, Doc Brown’ın ilk olarak köpeği Einstien’i delorean ile zamanında geri gönderdiğini hatırlayın. Bunu yapmadan önce, “Bu bebek Saatte 88 Mil’e ulaştığında, ciddi bir şey göreceksin” diyor. gerçekten sirius mu demek istedi?

Gematria ve 74 ile ilgili olan bu bölümün 3’ünü yapacağım.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 119

2. Amasya merkezden ben mehmet. Slm sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-04-2021 04:34:18

3. Isparta dan kimler var. Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 . Selamın aleyküm sayfa harbiden hayran edici, saolun , Emine – 111

4. Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz güzel, teşekkürler , mehmet – 289

5. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-04-2021 23:53:09

6. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 191

7. Kırşehir dan kimler var. Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 288

8. Gürbüz Reply

Bartın merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inan ki hayran edici, sağolun 04-05-2021 23:35:54

9. Hakkari merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:11:54

10. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan inanki mükemmel, şukuladım 07-05-2021 02:24:02

11. Mrb bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

12. Kırıkkale dan kimler var. Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 . Mrb paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 99

13. Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 425

14. Selamlar paylaşımın yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Burdur merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-05-2021 16:24:52

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. Slm web siten gerçekten mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 200

17. Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. Mrb siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 496

18. Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 100

19. Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler , hatice – 361

20. Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 198

21. Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 415

22. Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. Selam web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım , Emine – 274

23. Giresun merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 27-06-2021 03:56:50

24. Karaman dan kimler var. Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 414

25. Erzurum dan kimler var. Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 . selamun aleyküm web siten yeminle iyi, saolun , Emine – 190

26. Zonguldak merkezden ben Hasan. Merhaba sayfa inanki iyi, face de paylaştım 13-07-2021 18:36:57

27. Kars merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 15-07-2021 10:46:24

28. Bu konu : ” Geleceğe Dönüş İnkar Edilemez Tahmine Dayalı Programlama Bölüm 2 ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 398

29. Adana merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, şukuladım 27-07-2021 03:43:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link