Geleceği kontrol etmek için akıllı çocukları işe alıyorlar

Patronum bugün arkadaşının çocuğunun sanatta gerçekten iyi olduğunu söyledi. Bazı üst düzey ortaokul çocuklarını (sanat, matematik, bilim vb. (Geldikleri eğitim şirketinin adını sordum ve patronum bilmediğini söyledi. İyi İngilizce bilmiyor, bu yüzden her şeyi ayrıntılı olarak kapsamlı bir şekilde anlamak zor.) Ama seçmeye çalışıyorlar. mahsulün kremi. Farklı konulardan 5 öğrenci seçiyorlar ve kollarına implant takarlarsa onlara para teklif ediyorlar. Sanırım nörolink gibi ama kollarında.

Patronumun arkadaşının çocuğu sanatta dahi yetenekli, bu yüzden teklifi aldım ama reddetti. Ve şimdi çocuğun bir çeşit takipçisi var, çünkü okulda, spor salonunda veya sınıflarda ne zaman bu işe alım yapan kişi her zaman arkada gibi ama onlara bakıyor ve çocuğa “ne yapardın? bir milyon dolar?”.

Başlangıçta çocuk, bu alanda en iyi devlet lisesine girmeye çalışacaktı ki, bir sınava girmeniz gerekiyor (ebeveynler yüksek kaliteli eğitim nedeniyle tam anlamıyla bu bölgeye daha yakın yaşamak için evleri taşıyorlardı). Ama anne o kadar endişeli ki çocuğu özel bir liseye götürecek.

Sanatta yetenekli birine önem vermelerinin nedeni, onları Disney’de kiralayabilmeleri ve çocuk animasyonlarına bilinçaltı mesajları yerleştirebilmeleridir.

En zeki ve en yetenekli çocukları kontrol etmek istiyorlar, böylece gündemleri için çalışmak üzere onları tımar edebiliyorlar. Bu akıllı çocukları ve damatları almayı ve onları nasıl istediklerini kullanmayı başardıklarında, bundan 20 yıl sonra nasıl olacaklarından korkuyorum.

“Geleceği kontrol etmek için akıllı çocukları işe alıyorlar” üzerine 26 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 14-07-2020 07:07:24

2. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 05:47:34

3. Çorum merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 12-08-2020 15:01:56

4. İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz gerçekten güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:24:59

5. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-10-2020 13:18:24

6. Niğde dan kimler var. Geleceği kontrol etmek için akıllı çocukları işe alıyorlar . Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, tebrikler , ali – 434

Yorum yapın