Geleceğimiz ve Pandemi Sahtekarlığımızın nereye gittiğimiz

Umarım çoğunuzun şimdiye kadar bilmesi gerektiği gibi, bu pandemi aldatmacası teknolojinin geniş bir şekilde genişlemesi için bir fırsat yarattı. Bilim adamları ve tıp uzmanlarının her zaman bahsettiği gibi, ‘Büyük Sıfırlama’ ve ‘bilim ve yenilik’ kullanarak bu salgından kurtulmamız gerekiyor. Bu kısa vadede teknokrasinin kurulmasını ve teknokratik bir toplumun egemen olduğu bir toplumu ima eder. Yapay zekanın önümüzdeki yıllarda insanları geçeceğini biliyoruz, ancak bunun gerçekleşmesi için teknokrasinin teknokratlara göre şimdi başlaması gerekiyor. Bill Gates ve ID2020 mekanizmasıyla dijital bir aşıya bağlanmak zaten başlıyor.

Aşağıda, ‘COVI Pass’ ile geleceğin nasıl olacağını açıkça gösteren, mutlaka izlenmesi gereken bir video var

COVI Pass ve gelecek

“Geleceğimiz ve Pandemi Sahtekarlığımızın nereye gittiğimiz” üzerine 23 yorum

1. Yozgat merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, twitter da paylaştım 06-08-2020 19:11:44

2. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 26-08-2020 06:45:07

3. Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 18-09-2020 12:30:17

4. Karabük merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-09-2020 13:29:39

5. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok iyi, saolun 02-10-2020 11:23:10

6. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-10-2020 22:57:24

Yorum yapın