Bu yüzden, burada birkaç kez ifade edilen düşünceyi gördüm: Dünyada meydana gelen tüm kötülüklerin farkında olmak iyi olsa da, iyilikten çok zarar veriyor olabiliriz. sadece her zaman ona odaklanmak. Komplo dünyasında tam olarak bunu yirmi yıla yakın bir süredir yapıyorum …

Bu yüzden, iyi adamlar kazandığında dünyamızın nasıl görüneceğini hayal etmeye karar verdim (her zaman olduğu gibi, dikkat edin) ama beklediğimden daha zor buldum, bu yüzden “reddit’in en iyi beyinleri” ni umuyordum (I Yani, ironik olmayan bir şekilde, sizi seviyorum çocuklar) yardım edebilir ve bize ortak niyetimizi yöneltmek için olumlu bir şey verebilir.

Dün gece bunu düşünürken benim için bunu yapmanın en kolay yolunu gazete manşetlerini hayal etmekti. Geldiğim çifti başlatacağım ve ne ekleyebileceğinizi görmek için heyecanlıyım.

Arkadaşlarıma şerefe!

32 Comments

1. Konya merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inanki dikkat çekici, saolun 11-05-2021 11:10:05

2. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 37

3. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 268

4. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, saolun

5. Van dan kimler var. Geleceğimizden manşetler … . Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler , banu – 101

6. Aydın dan kimler var. Geleceğimizden manşetler … . merhaba arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 155

7. Isparta merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-05-2021 11:18:04

8. selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım

9. Kırşehir dan kimler var. Geleceğimizden manşetler … . Selamlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , – 377

10. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi iyi, şukuladım , Hasan – 192

12. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 443

13. Edirne merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-05-2021 13:14:05

14. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, saolun , ali – 158

15. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 85

16. Kars dan kimler var. Geleceğimizden manşetler … . Merhaba web sitesi vallaha iyi, tebrikler , hatice – 107

17. Erzurum dan kimler var. Geleceğimizden manşetler … . Selam bu web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 289

18. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, sağolun , ali – 61

19. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 427

20. Sivas dan kimler var. Geleceğimizden manşetler … . Slm sayfa inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 348

21. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, saolun

22. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 278

23. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, teşekkürler , hatice – 198

24. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. Selam herkese siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 248

25. Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 52

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Geleceğimizden manşetler … ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 427

27. Amasya dan kimler var. Geleceğimizden manşetler … . Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 385

28. Tunceli dan kimler var. Geleceğimizden manşetler … . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 325

29. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 15-07-2021 10:08:19

30. Ordu merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 17-07-2021 17:17:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link