Geleceğini hisseden var mı?

Ayın 6’sında “Boston katliamı” benzeri bir olay olduğunu hisseden var mı? Bunun olacağını söylemiyorum. Ancak şu anda DC’den 6’sına kadar “yasaklı” olan silahlarla, işlerin hızla güneye gittiğini görebiliyorum. Solun kozu desteklediğini gösteren çok sayıda konuşma yapıldı ve sağın muhalefetiyle yeterince karşılanacaklarından eminim. Birinin silahları olacak, birinin olmayacağı. Tek gereken, şiddetin patlak vermesi için tetiği çeken (dengesiz) bir adam. Umarım hiçbir şey olmaz ama önümüzdeki birkaç gün içinde ne olacağı konusunda endişeleniyorum

“Geleceğini hisseden var mı?” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Geleceğini hisseden var mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , doruk – 284

2. Sivas dan kimler var. Geleceğini hisseden var mı? . Selam siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Emine – 288

3. Kars dan kimler var. Geleceğini hisseden var mı? . Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 189

4. Yalova dan kimler var. Geleceğini hisseden var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 123

5. Kırşehir dan kimler var. Geleceğini hisseden var mı? . Selam sayfa gerçekten iyi, sağolun , Hasan – 410

6. Ardahan dan kimler var. Geleceğini hisseden var mı? . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, tebrikler , Gürbüz – 149

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link