Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru)

3. Dünya Savaşı, kitlesel nüfus azalması, ekonomik çöküş veya büyük sıfırlama gibi çoklu senaryolar, gelecek için plan yapmayı bırakmanıza neden oldu mu?

Şimdi hazırlıklardan bahsetmiyorum, daha çok evlenmek, yeni bir iş bulmak, bir ev satın almak ve hatta o kadar gecikmiş tatile çıkmak gibi normal planlardan söz ediyorum.

“Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru)” üzerine 36 yorum

1. Ordu dan kimler var. Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) . Selam bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 274

2. Bu konu : ” Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 104

3. Bu konu : ” Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki iyi, sağolun , Aylin – 265

4. Bu konu : ” Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 215

5. Bu konu : ” Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 223

6. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 10:06:11

7. Iğdır merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım 22-12-2020 10:06:12

8. Bu konu : ” Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 330

9. Sakarya dan kimler var. Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) . selamun aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 111

10. Kırıkkale dan kimler var. Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) . Slm web sitesi gerçekten iyi, saolun , doruk – 286

11. Bu konu : ” Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) ” çok güzel. Selam sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , – 95

12. Isparta merkezden ben banu. Mrb web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-12-2020 10:06:16

13. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, teraziye tıkladım 22-12-2020 10:06:16

14. Bu konu : ” Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 250

15. Isparta merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten gerçekten çok güzel, sağolun 03-01-2021 06:16:17

16. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba sayfan valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 19:37:53

17. Çanakkale dan kimler var. Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) . Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 9

18. Bu konu : ” Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 469

19. İzmir dan kimler var. Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) . Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ali – 453

20. Gaziantep dan kimler var. Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) . Merhabalar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 450

21. Bu konu : ” Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 100

22. Bu konu : ” Gelecek için planlar yapmak (komplo değil, sadece soru) ” çok güzel. Slm paylaşım inanki iyi, teşekkürler , emin – 403

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link