Kategoriler
Genel

Gelecek İntihar Notu

Başka bir foruma mesaj gönderemediğim için,

Burada sadece düşüncelerimi anlatabilirim ….

Televizyonu büyütmek, Bel Air’in Taze Prensi, Farklı Dünya veya Aile Konularını yayınlayacak. Aynı derecede komik olan Bell tarafından kaydedilen Zor Vuruşlardı ve hepsi ailede. Bir devlet okulunda dövülmenize izin verilen bir dünyada yaşadığınızda ve saldıranlar, cildinin rengine göre ondan kurtulabileceğim normal bir şeydi. 6 veya 7 Siyah çocuk beyaz inekleri dövdüğünde asla bir Nefret suçu olmadı. Zorbalar benim günümde normaldi.

Yaka kemiklerim hayatımda iki kez kırıldı, bir kez beni dolaplara fırlatan bir müdür tarafından 2 yıl önce okula giden kardeşimi beğenmedi. Bir keresinde ironik bir şekilde beni boynumda bir sokak kaldırımına sahip olan bir polisten. Ama hayır hepsi iyi çünkü ben beyazdım.

CPS Annem beni dövdüğünde asla müdahale etmedi ve tüm mahallem vaftizimden önce beni kötüye kullanacak olan Papazı finanse etti. Bu yüzden özellikle garip buldum CPS bana geldiğinde, Kötüye Kullanım, Uyuşturucu veya İhmal suçlarıyla değil, Gelirim Dinim ve Evde eğitim hakkındaki düşüncelerim. Görünüşe göre Oklahoma’da asgari ücretle çalışıyorsanız ve çocuklarınızı evde eğitim yoluyla zorbalıktan koruyorsanız ve onları kiliseden uzak tutarak çocuk yırtıcı hayvanlardan koruyorsanız, evden uzaklaştırılma nedenleri vardır.

Yani Ebeveyn İstismarı, Okul Fakültesi Kötüye Kullanımı, Kaba İstismar, Polis İstismarı, ABD Hükümeti istismarından hayatta kalmak yeterli değil, bu hayatta kalmak için yeterli değil. Anayasal hakları ortadan kaldıralım, vergilerini almaya devam edelim ve ona köle resmi tanımının ne olduğunu gösterelim.

Tamam Dövüş dedikleri şey bu yüzden savaşalım, avukat senatörleri yardım edecek herkesi arayarak. Kimse yardımcı olmayacak bir sürpriz, çünkü bir kağıdın basit bir dosyalanması için yeterli para kazanmıyorsunuz çünkü bir avukata ihtiyaç var, çünkü yasa gereği insan kendini savunabiliyor.

Tamam, komşularımın yerel medyayı, sosyal medyayı deneyelim ve GoFundMe veya Dilekçeleri, her türlü onayı almak için herhangi bir şeyi deneyelim. Ah hiç birşey? Tamam, o zaman sanırım her şey hala dolaşmam gereken bir engel olacak, bu yüzden ne olduğunu görmek için hala savaşalım.

Böylece, nereden geldiğinizi ve neden takıldığınızı görmeye başlayan küçük bir grup insan olsun, toplumun şimdi sizi köleleştirdiği konum. Bakmaya ve gülümsemeye başlıyorsunuz ve Tanrım için savaşmaya değer olduğumu düşünüyorsunuz ve çocuklarım yakında savaşmaya değer olduğumuzu bilecekler.

Sonra isyanlar. Black Lives Matter, masum insanların sokaklarda sakat bırakılması ve öldürülmesi sonra eğilime başlar. Ve trend bir numara olur ve kelimenin tam anlamıyla her şeyi gölgede bırakır. Ve daha üstün bir yarıştan önce diz çökmüş zengin insanları bile görmeye başladığınızda, o zaman tanrım, totem direğinin dibi değilim, tam anlamıyla totem direğini tutan ana kayalık altındaki silahın altındaki kirim.

Bu yüzden tüm siyah mahallem ve komşularıma bakıyorum ve sadece sakin görüyorum. bana ihtiyacım olan tek şey dua ediyorlar. Kabul ediyorum, Oklahoma, eğer bir hıristiyan olsaydım savaşma şansım olabilirdi. Eğer kiliseye gitmezseniz Oklahoma’da çocuk sahibi olamazsınız.

Ve kelimeyi yaymaya çalıştığımda, biri içeri giriyor ve konuyu değiştiriyor ve farklı bir anlatıyı zorluyor. Ben her gün ırkçı ve imtiyazlı olarak adlandırılıyorum. İdollerim Huey P Newton ve Malcolm X olmasına rağmen. Farklı dünyadan ve gösteriyi de seven bazı sınıf arkadaşları aracılığıyla öğrendiğim 2 kişi.

Büyük bir grup insanın “nefes alamıyorum” terimini gördüğümde kalbim battı

Nefes alamıyorum, hareket edemiyorum, hareket edemiyorum, Protesto edemiyorum, aileme sahip olamıyorum, bir hayatım olamaz.

eğer dünya buysa, burada olamam …

Çocuklar her şeyden önce gelmelidir, ama biz köleyiz, insanlar gerçekleri görmezden gelir ve önce duygularını koyar ve daha sonra erkeklerin zayıf olduğunu iddia eden intihar ettikleri için erkeklerle dalga geçerler. güç.

Herhangi bir imtiyazım yok çünkü beyazım, aslında herhangi bir hakkım yok ve dahası ben bir kölenin teknik tanımı benim. Neden bu kadar çok insanın bunu anladığını biliyorum ….

ve nihayet hareket ettiğimde, herkes şimdi nedenini bilecek

“Gelecek İntihar Notu” için 44 yanıt

Rize merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 14:15:28

Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun 10-06-2020 00:21:24

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun 28-06-2020 23:59:59

Kırklareli merkezden ben banu. Slm siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:19:19

Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-07-2020 00:20:25

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-07-2020 01:20:24

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-07-2020 15:49:33

Aydın merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-07-2020 20:42:47

Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim güzel, şukuladım 18-07-2020 12:47:10

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-07-2020 01:43:06

Karabük merkezden ben Aylin. Selam web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 25-07-2020 07:17:08

Kütahya merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 17:29:06

Van merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız vallaha güzel, teşekkürler 06-08-2020 20:52:32

Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-08-2020 02:14:18

Nevşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-08-2020 00:05:16

Nevşehir merkezden ben gaye. Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 16:51:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir