Kategoriler
Genel

Gelecek tahmini

Bu, güvenlik kameralarının ve / veya drone’ların ABD’deki büyük şehirlerde suç eylemlerini gözetlemek için her yerde olacağı tahminidir. Bu, tüm BLM hareketi arasındaki suç dışı eylemler arasındaki ırkçılığı durdurmaktır. Trump, bu eylemi uygulayan başkan olmayacak.

Gıda, postacı, aşçı, vb. Gibi hemen hemen her şeyin bilgisayarlar aracılığıyla işletildiği teknolojik bir döneme gireceğiz. Ortalama Amerikan işleri büyük olasılıkla teknoloji ile ilgilidir.

Ay ziyareti başka bir ülkeyi ziyaret etmek gibi ama çok daha pahalı olacak. Temelde ünlüler, etkileyiciler ve hatta politikacılar.

Beklenmeyen ülkeler arasında ittifak olacak.

(Bunlar benim düşünceme göre sadece tahminlerdir)

“Gelecek tahmini” için 8 yanıt

Bitlis merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım 14-06-2020 09:12:14

Elazığ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 14-06-2020 21:45:26

Niğde merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:17:16

Adıyaman merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, şukuladım 09-07-2020 01:18:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir