Yutturmaca ortasında, tolere edilmemesi gereken bir şey. Küçükken bu canavarla mücadele etmeye başlamak ve onun için plan yapmaya başlamak en iyisidir.

Bizimle yüzleşmeden önce bununla yüzleşmenin yaratıcı yollarını düşünmeye başlayın.

Ne yapılabilir? Bir organizasyonun oluşması gerekiyor mu? Farkındalık fonu mu? Ne yapabiliriz?

Düzenle:. Maske bir şeydir, ancak uymayanların geleceğini yok etmek kötüdür ve virüsten daha kötüdür

Author

45 Comments

1. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, saolun

2. Uşak merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 20-11-2020 09:51:34

3. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

4. Ağrı merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 21-11-2020 05:45:53

5. Batman merkezden ben hatice. Mrb web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-11-2020 20:56:10

6. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 320

7. Ankara dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . Merhabalar sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 489

8. Eskişehir dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . Selamlar siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 439

9. Bilecik dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . Selam sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , – 342

10. Muğla merkezden ben memo. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 07-12-2020 02:41:13

11. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

12. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

13. Malatya dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . Merhaba bu web sitesi gerçekten iyi, sağolun , ziya – 298

14. Aksaray merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler 15-12-2020 22:40:10

15. İstanbul merkezden ben doruk. Mrb web siteniz ciddiyim çok güzel, saolun 18-12-2020 12:23:46

16. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki çok güzel, tebrikler , mehmet – 293

17. Bartın merkezden ben Aylin. Selamlar siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-12-2020 06:00:57

18. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 269

19. Konya dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . Selam herkese web siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 152

20. Slm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

21. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

22. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 391

23. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . Merhaba herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 451

25. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, saolun , ali – 451

26. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 346

27. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 451

28. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 408

29. Kastamonu merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 28-02-2021 21:47:39

30. Düzce merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 04-03-2021 12:37:57

31. selamun aleyküm sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım

32. Eskişehir dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . Selam herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 462

33. Aydın dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . Selam herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 212

34. Malatya merkezden ben banu. Selamlar paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 11-03-2021 17:40:25

35. Niğde dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . Selamın aleyküm siten inanılmaz mükemmel, tebrikler , ziya – 231

36. Merhaba paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 483

38. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 187

39. Yalova dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . selam arkadaşlar siten inan ki iyi, sağolun , ali – 395

40. Bu konu : ” Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, saolun , banu – 161

41. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

42. Karaman dan kimler var. Gelecekte aşılanmış çalışanlar veya müşteriler gerektiren herhangi bir şirket için boykot planlamaya başlamalıyız. . Mrb siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 177

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link