Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz?

Bin yıldan fazla bir süre önce tanrıların / uzaylıların insan çiftliğini hasat etmek için geri döneceğine dair uyarılar var:

“Orağını al ve biç, çünkü biçme zamanı geldi, çünkü toprağın hasadı olgunlaştı. Böylece bulutun üzerinde oturan, orağını yeryüzüne salladı ve toprak hasat edildi.”

“Melek, orağını yeryüzüne salladı, üzümlerini topladı ve onları Tanrı’nın gazabının büyük bağcılığına attı. Şehrin dışındaki şarap presinde ayaklar altına alındı ​​ve basından kan aktı.”

Görünüşe göre hasat şiddetli bir süreç olacak.

Endişelenmeli miyiz? Buna hazırlanmak için ne yapabiliriz?

“Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz?” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , – 277

2. Bu konu : ” Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , gaye – 265

3. Kütahya dan kimler var. Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? . selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 455

4. Bu konu : ” Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 290

5. Bu konu : ” Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 11

6. Bu konu : ” Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler , memo – 34

7. Bu konu : ” Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 21

8. Bu konu : ” Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, saolun , mehmet – 233

9. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanki çok güzel, sağolun 17-01-2021 03:21:46

10. Trabzon dan kimler var. Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? . selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 298

11. Bu konu : ” Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 246

12. Bu konu : ” Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok iyi, saolun , mehmet – 14

13. Bu konu : ” Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , – 233

14. Şanlıurfa dan kimler var. Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? . Selam herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 243

15. Sakarya merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 20-02-2021 04:02:03

16. Kırıkkale dan kimler var. Gelecekte insan çiftliğini hasat etmek için geri dönen tanrıların / uzaylıların uyarıları konusunda endişelenmeli miyiz? . Selam sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 304

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link