Gelecekten kendimizle nasıl etkileşime geçebilseydik, bunu nasıl yapardınız?

Son zamanlarda sık sık telefonumdaki alt uygulamalar kendi başlarına yana dönüyor ve ardından normale dönüyor. Yaklaşık yarım yıl önce, kendilerini yeniden düzenlerler ve sonra normale dönerlerdi.

Bunun çok tuhaf olduğunu düşündüm ama son zamanlarda bilinçaltımdan bir sebepten dolayı gelecekten mesaj göndererek ya da sadece kendimle uğraşmaktan kendim olabileceğimi düşünüyordum.

Garip biliyorum. Muhtemelen biraz deliyim ama sadece bir düşünce

Author

24 Comments

1. Bayburt merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2020 00:52:48

2. Merhaba paylaşım inan ki hayran bıraktı, tebrikler

3. Bu konu : ” Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 332

4. Batman merkezden ben emin. selamun aleyküm siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım 02-01-2021 11:27:16

5. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? . Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 475

6. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 50

8. Bu konu : ” Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 247

9. Bu konu : ” Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 263

10. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

11. Zonguldak dan kimler var. Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? . Merhaba sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 489

12. Manisa dan kimler var. Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? . Merhabalar web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 114

13. Tekirdağ dan kimler var. Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? . selamun aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , – 491

14. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 14-03-2021 03:27:25

15. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Burdur merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, sağolun 24-03-2021 14:08:34

17. Bu konu : ” Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım , banu – 352

18. Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 74

20. Kütahya dan kimler var. Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? . Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 158

21. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 16-04-2021 03:28:26

22. selamun aleyküm sayfa inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Van dan kimler var. Gelecekten kendinize nasıl mesajlar gönderirsiniz? . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 60

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link