Şimdi, endişem var, bu yüzden zaten her zaman her şey için endişeleniyorum – ama şimdi işler biraz farklı.

Bütün bu kıyamet ve kasvet ve prion hastalığından ya da spike protein dökülmesinden ya da aşı pasaportlarından ve Almanya’da olanlar gibi bir şeyden ya da aşılanmamış insanları öldürmekten ya da aşı doğrudan insanları öldürmekten ya da potansiyel olarak salınan yeni bir virüsten bahsederken. , ya da insanları aşı olmaya zorlamak… beni rahatsız ediyor.

Pek çok insan “burası üzerinde öleceğim tepedir” diyor ve tüm bunlar, ve insanların kendi ayakları üzerinde durmasını takdir etsem de… Tonlarca insanın öldüğünü görmek istemiyorum — bir savaş yoluyla, ya da nüfusun büyük bir bölümünü ötenazi yapmaya çalışan kötü insanlar, ya da ekonomilerin çökmesi ya da her neyse.

İnsanların perişan olmasından bıktım, maske takamadığım için iş bulamamaktan, korku içinde yaşayan insanlardan bıktım. Sadece her şeyin bitmesini istiyorum, ama bu noktada asla biteceğini bilmiyorum.

21 Comments

1. Bu konu : ” Gelecekten ve tutabileceklerinden korkuyorum. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 374

2. Denizli dan kimler var. Gelecekten ve tutabileceklerinden korkuyorum. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 237

3. Aydın merkezden ben Emine. Mrb sayfa inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 31-07-2021 20:14:32

4. Kırklareli merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 03:54:59

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun

6. Adana merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 04-08-2021 08:16:46

7. Slm paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

8. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

10. Kırklareli dan kimler var. Gelecekten ve tutabileceklerinden korkuyorum. . Merhabalar web sitesi gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 84

11. Kırıkkale dan kimler var. Gelecekten ve tutabileceklerinden korkuyorum. . Slm paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 207

12. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

13. Malatya dan kimler var. Gelecekten ve tutabileceklerinden korkuyorum. . Merhabalar sayfan harbiden iyi, face de paylaştım , hatice – 321

14. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Gelecekten ve tutabileceklerinden korkuyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 334

16. Iğdır dan kimler var. Gelecekten ve tutabileceklerinden korkuyorum. . Selam sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 93

17. Tunceli merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-09-2021 00:39:36

18. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 08-09-2021 18:11:38

19. Bu konu : ” Gelecekten ve tutabileceklerinden korkuyorum. ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 240

20. Bu konu : ” Gelecekten ve tutabileceklerinden korkuyorum. ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 441

Write A Comment