Üzgünüm çocuklar bu doğru.

çok fazla dua ve meditasyondan sonra.

Gelmekte olanı hak ettiğinizi anladım.

Çünkü pcr testinin sizi etkileyene kadar hileli olduğunu hiç umursamadınız.

İnsanlar PCR testinden ölüyor ve onlarca yıldır tedavileri var ama sadece şimdi önemlidir. Sizi, insanları etkilediği zaman.

20 yıl önce seçimini yaptığın için geleni hak ediyorsun. Şimdi durma. Ne yaptığını kabul et.

Author

10 Comments

1. Muş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 15-03-2021 10:45:21

2. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Geleni Hak Ediyorsun ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 111

4. Bu konu : ” Geleni Hak Ediyorsun ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 223

5. Aydın dan kimler var. Geleni Hak Ediyorsun . Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , Hasan – 9

6. Isparta merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-03-2021 23:55:09

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Geleni Hak Ediyorsun ” çok güzel. Mrb siteniz inanki çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 461

8. Selam sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

9. Gümüşhane dan kimler var. Geleni Hak Ediyorsun . Merhaba bu web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun , mehmet – 328

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link