Folyo şapkam çok büyük olabilir. Ama bu bok zehirli. Ve muhtemelen ABD genelinde en çok satanlar? İdk sadece tahmin ediyor. Her neyse ondan nefret ediyorum, her yerde kokusunu alıyorum. Koku dolaşıyor. Giysilerinizde kalır. Cildiniz vücudun en büyük organıdır. Kitleleri zehirleyin. Bir değişiklik yapmak istiyorum. İşler her geçen gün daha da çılgınlaşıyor. Umut nerede? Belki bu hayatta bulunmaz. Her neyse Tide korkunç ve bunu biliyorlar. Benzer deterjanlarla aynı. Hepinize göre kafam güzelse özür dilerim.

20 Comments

1. Bolu dan kimler var. Gelgit Deterjanı . Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, şukuladım , gaye – 18

2. selamun aleyküm siten vallaha dikkat çekici, sağolun

3. Iğdır dan kimler var. Gelgit Deterjanı . Selam herkese web siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 253

4. Sakarya merkezden ben gaye. Selam web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 17-05-2021 07:08:33

5. Merhaba paylaşım inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Edirne merkezden ben ziya. Merhaba siten inan ki dikkat çekici, şukuladım 20-05-2021 13:11:09

7. Kırşehir dan kimler var. Gelgit Deterjanı . Mrb sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 248

8. Malatya dan kimler var. Gelgit Deterjanı . Merhaba bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 212

9. Bartın dan kimler var. Gelgit Deterjanı . Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, tebrikler , ziya – 82

10. Afyon dan kimler var. Gelgit Deterjanı . Selam herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 372

11. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

12. Sinop merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım 13-06-2021 16:44:04

13. Bu konu : ” Gelgit Deterjanı ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla hayran edici, sağolun , memo – 355

14. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-06-2021 12:12:39

15. Bursa merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 22-06-2021 16:09:19

16. Kütahya dan kimler var. Gelgit Deterjanı . Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 479

17. Kars dan kimler var. Gelgit Deterjanı . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 171

18. Giresun merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım 15-07-2021 10:04:22

19. Bu konu : ” Gelgit Deterjanı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link