Ancak, vatandaşların dikkatini en çok çeken şey, Medellín belediye başkanı Daniel Quintero’nun alışveriş merkezlerine girmek isteyen kişilerin önceden CoronApp uygulamasını indirip yüklemeleri ve Medellín Me Cuida platformuna kaydolmaları gerektiğinden emin olmalarıdır. kullanıcının sağlık durumuyla ilgili kişisel verileri girmesi gerekir.

“Tüm bunların ortasında yeni bir hak doğuyor. Enfekte biriyle olduğumu bilmeme hakkı. Bu, CoronaApp-Medellín entegrasyonunun benimle ilgilenmesini sağlar. Virüs bulaşmış biriyle temas eden birini uyarabilir ve test edebiliriz, “dedi Belediye Başkanı Quintero, Twitter hesabından.

Sos. https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=en&u=https%3A%2F%2Fwww.asuntoslegales.com.co%2Fconsumidor%2Festoy-en-mi-derecho-de-saber-si-estuve- con-alguien-contagiado-por-covid-19-3010471

Düşünceler: Uygulandığında ortadan kalkmayacak başka bir şeydir. İnsanların bu boktan eğilmeleri kesinlikle korkunç.

Kuzey Amerika veya Avrupa’da dövüşün zor olduğunu bilen güç. Ama Güney Amerika’da mı? Onlar için bakir bir zemindir.

Author

97 Comments

1. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

2. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

3. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

4. Sinop merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2020 17:18:26

5. Ardahan merkezden ben doruk. Merhabalar web siten inanki hayran bıraktı, sağolun 08-06-2020 11:35:36

6. Zonguldak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, tebrikler 16-06-2020 09:17:45

7. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

8. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

9. Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-06-2020 12:17:02

10. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten valla hayran edici, twitter da paylaştım 28-06-2020 18:50:39

11. Ordu merkezden ben gaye. Slm sayfa harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 03-07-2020 10:07:16

12. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

13. Bartın merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-07-2020 06:40:43

14. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

15. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

16. Merhaba siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

17. Bayburt merkezden ben Emine. Selam herkese siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2020 00:39:12

18. Erzincan merkezden ben ziya. Selamlar web siten inanki hoşuma gitti, tebrikler 18-07-2020 14:06:23

19. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

20. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

22. Batman merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 30-07-2020 13:49:50

23. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, saolun

24. Selamlar web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

25. Merhabalar sayfanız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

26. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

27. Bayburt merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 14-08-2020 07:49:32

28. Selam herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

29. selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, tebrikler

30. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 24-08-2020 17:12:52

31. Mardin merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, sağolun 30-08-2020 08:06:25

32. Kars merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler 09-09-2020 03:54:06

33. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

34. Malatya merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım 13-09-2020 20:33:01

35. Osmaniye merkezden ben doruk. Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, teşekkürler 17-09-2020 16:40:01

36. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

37. Sinop merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-09-2020 05:55:27

38. Niğde merkezden ben ziya. Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:28:57

39. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, teşekkürler

40. Merhaba herkese siteniz valla iyi, face de paylaştım

41. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz gerçekten iyi, tebrikler 12-10-2020 23:37:34

42. Bitlis merkezden ben hatice. Selam herkese web siten inan ki güzel, facebookta paylaştım 24-10-2020 15:43:36

43. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 27

44. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 316

45. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki hoşuma gitti, tebrikler , emin – 485

46. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

47. Yozgat dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . Selam herkese web siten valla hayran edici, tebrikler , hatice – 395

48. Aksaray merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 22-11-2020 04:04:58

49. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 05-12-2020 16:37:44

50. Afyon dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , – 176

51. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 224

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 70

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 146

54. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 5

55. Ankara dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . Selamın aleyküm sayfan cidden çok güzel, sağolun , – 284

56. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , – 369

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 285

58. Siirt dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 42

59. Ardahan dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 485

60. Adana dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . Selam herkese siten yeminle güzel, face de paylaştım , – 429

61. Mrb paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 89

63. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

64. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 213

65. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler

66. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Slm siten cidden dikkat çekici, tebrikler , ziya – 23

67. Tunceli dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 104

68. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, teşekkürler , gaye – 499

69. Elazığ dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım , memo – 59

70. Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, facebookta paylaştım

71. Adıyaman dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . Slm sayfan inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 207

72. Kırıkkale dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . Selam herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 374

73. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 7

74. Adıyaman dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . Mrb web siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 181

75. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 92

76. Konya dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 173

77. Balıkesir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 03-06-2021 20:42:28

78. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 496

79. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelere odaklanın. Kolombiya’da ne yaptıklarına bakın. Medellin distopik bir kabusa dönüşüyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 262

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link