Sanki Amerikan MVNO’ları kasıtlı olarak 2g veya 3g veri hızları veriyor ve asla 4G veya LTE vermiyor çünkü bu planları kullananlar çoğunlukla azınlıklar. Post ödemeli müşteriler, Minneasota’nın ikiz şehirlerinde her zaman birinci sınıf yüksek kule hızlarını elde ediyor. Minneapolis’te yaşıyorum ve Simple Mobile, AT&T ön ödemeli sınırsız 50 $ planı, Lyca ve Gosmart’ı denedim. Hepsinin maliyeti 40 doların üzerinde ve en kötüsü Simple mobile, gittiğim MVNO bayisi, Simple Mobile’ın değiştiğine ve şimdi harika olduğuna dair bana tekrar güvence verdi. Modern bir telefonum var ve yıllar önce Simple mobile ile ilgili kötü bir deneyimimi hatırlıyorum. Denemeye karar verdim.

Ertesi gün, tüm gün, Simple Mobile bana 2g hız vermeye devam etti ve kilidi açık olduğu ve doğru APN ayarlarına sahip olduğu için telefonumda hiçbir sorun yoktu. Kenya’dayken sadece birkaç gün önce Akıllı Telefonumda Safaricom’un 30 dolarlık ön ödemeli planını kısmadan inanılmaz hızlar kullanıyordum. Safaricom’un ayrıca ödemeli planları vardır, ancak ABD MVNO’larının yaptığı gibi müşteriyi mahvetmez ve boğmazlar. İstanbul Türkiye’de bile ön ödemeli 30 dolarlık Turkcell’lerinden birini kullanıyordum ve sürekli 4g LTE hızına sahiptim.

Yani burada ABD’deyiz, ön ödemeli olarak 50$+ ödüyoruz ve 4G/LTE hızlarını bile alamıyoruz. Simple Mobile planını aldıktan sonra o gün araba alışverişi yapıyordum ve çoğu zaman çevrimiçi bile olamadım ve veriler geri döndüğünde sadece 2G teknolojisiydi ve normal bir Reddit ön sayfası veya başka herhangi bir ön sayfa yapamazdı. hatta aç. Esasen çevrimdışıydım, T-Mobiles kulelerini kullanan MVNO SIMPLE, beni çevrimdışı tutmak için beni tamamen aşağı çekti. Belki de bu, T-Mobiles kulelerini kullanarak, insanların verilerini bilerek almasını engelleyerek paradan tasarruf etmenin Basit yoludur. Mağaza görevlisi ön ödemeli planların geri ödemesinin olmadığını söylediği için teslim edilmeyen hizmet için bir anlaşmazlık yapmak için bankamı aradım. Bazı MVNO’ların bozuk olduğuna inanıyorum.

AT&T daha iyiydi ve bana yalnızca ön ödemeli AT&T’ye geçtiğimde 3G veriyor. Mağazayı benim için etkinleştiren temsilci, sınırsız hızlı internete sahip olacağımı söyledi. Ancak Hızlı dedikleri, çoğu insanın hızlı düşüneceği şey değildir. Çeşitli testler ve hız testleri yaptım ve hız testi düşük hızlar gösterdi. Hatta daha önce diğer hızlı Cell ağlarında yaptığım çeşitli uygulamaları indirdim ama bu sefer uygulamalar Playstore’dan anında indirilmedi, boyutlarına göre ortalama 2 ila 5 dakika arasında sürdü. İyi bilinen bir Amerikan Hücre kulesi/plan sağlayıcısı olduğu düşünüldüğünde, AT&T için kabul edilemez olan 17 megabaytlık bir uygulamanın indirilmesi 2 dakika sürüyordu. Youtube videoları ve diğer videolar arabelleğe alınmaya devam etti. Youtube’un, Veri hızımın sürekli olarak yavaş ve 3G olduğunu düşündüğü için izlemeye çalıştığım bazı yüksek çözünürlüklü videoların 360p grenli versiyonuna geçtiğini fark ettim. Sinirlendim ve AT&T’yi (A-Hırsız ve Hırsız) icat ettim

Artı tarafta, AT&T hotspot tethering hala bana 3G veriyor, burada T-Mobile’ın durumunda olduğu gibi, bir kişinin bir hotspot planının dışında tethering yapıp yapmadığını söyleyebilir ve T-Mobile faturalı aslında yüksek hız planında bile onları 2G’ye kısabilir.

Afrika’ya gitmeden önce T-Mobiles 65 $ ön ödemeli sınırsız planım vardı ve bu gerçekten hızlı ve ilk 50 konser her zaman LTE hızlıydı, bu yüzden bu ayı AT&T ile bitirdikten sonra o plana geri döneceğim. Bu, bozuk bir MVNO aracılığıyla değil, T-Mobile tarafından doğrudan yapılır. AT&T bana bir memnuniyet anketi mesajı gönderdi ve “hizmet sağlanmadı, bunlar 4G veya LTE hızları değil, 50 dolar ödedim ve temsilci yüksek hızlar alacağımı ve bunları alamayacağımı söyledi” dedim.

Ancak gelişmekte olan Afrika ülkeleri ve Türkiye’nin ve diğer çeşitli ülkelerin cep telefonu şebekelerinin Amerikan MVNO’larını ve AT&T’yi yendiğini görmek üzücü. Amerika sonuçta bu gezegenin yüzündeki en büyük ulus, ama bence bu yozlaşmış MVNO’lar, kişinin T-Mobile veya diğer kuleler aracılığıyla yüksek hızlara ulaşmasına izin vermek için para harcamamak için bilerek kısıyorlar. kendilerine para. Beni bilerek çevrimdışı tuttukları o gün, T-Mobile kulesindeki kiralarından büyük tasarruf sağlayabilirdi. Kimse bu MVNO yolsuzluğundan bahsetmiyor gibi görünüyor. Sanırım bunu yapıyorlar çünkü bir çok Azınlığın sıklıkla MVNO kullandığını biliyorlar, bu yüzden Azınlıkları sömürüyorlar ve onlara 2G hızları vererek veya hiç veri vermeyerek onlardan çalıyorlar. AT&T faturalı planının bile, sadık olan faturalı müşterileri bile kısıtlamadan önce gerçekten yüksek hızlarda yalnızca 25 konser verdiğini duydum. Arkadaşımdan biri, iPhone’unu asla boğmayan eski bir AT&T planına büyükbaba olarak katıldığı için şanslı olduğunu ve bunun değişmesini önlemek için gerçekten müşteri hizmetleriyle konuşması gerektiğini söyledi.

Kenya’daki Nairobi, Amerika’daki Minneapolis bölgesi ile yaklaşık aynı nüfusa sahip, ancak Safaricom durmadan cayır cayır yanan yüksek hızlar sunabiliyor ve Youtube’u izledik ve istediğimiz her şeyi kesinti veya kısıtlama olmadan yaptık ve yine de MVNO’lar bunu bile yapamıyor. Bölgedeki aynı nüfus miktarıyla aynı şey mi? çılgın

32 Comments

1. Slm sayfan süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-05-2021 05:52:46

3. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler

4. İstanbul merkezden ben . Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-05-2021 07:11:59

5. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 437

6. Slm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-05-2021 12:24:39

8. Eskişehir dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . Merhabalar web siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 466

9. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, tebrikler

10. Aksaray merkezden ben hatice. Selam web siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun 04-06-2021 09:26:25

11. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı ” çok güzel. Selamlar siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 58

12. Adıyaman dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . Merhaba herkese siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 462

13. Bingöl dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , – 376

14. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

15. Kars dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 482

16. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 97

17. Ardahan merkezden ben banu. Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-07-2021 06:19:48

18. Kilis dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . selam arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 126

19. Tokat dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . Merhaba sayfanız valla çok iyi, sağolun , ziya – 424

20. Çankırı dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . Selam herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 455

21. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım , ali – 82

22. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

23. Nevşehir dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . Selamlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 422

24. Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki çok güzel, şukuladım , emin – 109

25. Manisa dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . Merhaba siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 320

26. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 24-08-2021 08:05:23

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 96

28. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

29. Aksaray dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, tebrikler , emin – 12

30. Manisa dan kimler var. Gelişmekte olan ülkelerin ön ödemeli planları Amerikan MVNO’larını geride bıraktı. FCC gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 369

31. Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz valla güzel, teşekkürler 26-09-2021 04:39:30

32. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

Write A Comment