Önümüzdeki aylarda mevcut olan ikinci aşamada, bu özellik, geniş çapta benimsenmesini sağlamak için işletim sistemi düzeyinde tanıtılacak, ki bu, temas izlemenin başarısı için hayati öneme sahiptir. İşletim sistemi güncellemesi yüklendikten ve kullanıcı kaydolduktan sonra, sistem ilk aşamadaki gibi Bluetooth işaretlerini gönderir ve dinler, ancak bir uygulamanın yüklenmesini gerektirmez.
“Bir eşleşme tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir, ve kullanıcı resmi bir resmi sağlık otoritesi uygulamasını henüz indirmediyse, resmi bir uygulama indirmesi istenir ve sonraki adımlarda tavsiye edilir.

https://www.apple.com/covid19/contacttracing

Author

94 Comments

1. selam arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, teşekkürler

2. Yozgat merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2020 07:45:05

3. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

4. Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

5. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun 29-05-2020 09:31:41

6. Adana merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, linkedinde paylaştım 29-05-2020 17:22:14

7. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-06-2020 22:59:46

9. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 09-06-2020 01:07:46

10. Muş merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 14-06-2020 22:20:40

11. Niğde merkezden ben ziya. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 21-06-2020 07:07:34

12. Ardahan merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, linkedinde paylaştım 21-06-2020 10:41:44

13. Slm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

14. Selam siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

16. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler

17. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selam sayfanız inanki güzel, linkedinde paylaştım 14-07-2020 21:55:52

18. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Slm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

23. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun

24. Selamlar paylaşımın harbiden hayran edici, teşekkürler

25. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

26. Merhabalar sayfa harbiden mükemmel, face de paylaştım

27. Merhaba herkese web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

28. Gaziantep merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-08-2020 07:04:48

29. Gaziantep merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 27-08-2020 17:00:25

30. Afyon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-09-2020 11:15:33

31. Afyon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 13:32:39

32. Karaman merkezden ben ali. Selam paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım 15-09-2020 11:24:12

33. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkat çekici, şukuladım

34. Hakkari merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 18-09-2020 12:37:37

35. Merhaba herkese web siteniz valla çok iyi, tebrikler

36. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

37. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sağolun

38. Kastamonu dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , Emine – 125

39. Trabzon merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, saolun 22-10-2020 23:33:15

40. Ağrı dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 5

41. Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 417

42. Selam herkese paylaşımınız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

43. Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-11-2020 13:15:35

44. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

45. Selam herkese siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

46. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 350

47. Merhaba siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

48. Adıyaman dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 487

49. Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 243

50. Kastamonu dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . selamun aleyküm sayfa cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 69

51. Adana merkezden ben emin. Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-12-2020 01:13:17

52. Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ali – 425

53. Kahramanmaraş dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . Merhabalar siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 10

54. Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 293

55. Aksaray dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, teraziye tıkladım , hatice – 305

56. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

57. Bingöl dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , – 356

58. Bingöl merkezden ben Hasan. Slm sayfan valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-01-2021 16:35:39

59. Van dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . Slm sayfanız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 495

60. Burdur merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-01-2021 13:17:58

61. Kırşehir dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, saolun , banu – 188

62. Yozgat dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . Merhaba sayfanız gerçekten güzel, teraziye tıkladım , – 110

63. Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, face de paylaştım , doruk – 43

64. Kars merkezden ben ziya. Selam siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 21-02-2021 22:43:29

65. Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 284

66. Bursa dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 295

67. Slm paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler

68. Erzincan dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . Selam web siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 448

69. Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. Slm sayfa inanki güzel, tebrikler , doruk – 49

70. Elazığ merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 09-03-2021 16:45:25

71. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, saolun

72. Kırıkkale dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 486

73. Afyon merkezden ben ali. Selam web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-03-2021 18:41:03

74. İzmir dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler , hatice – 245

75. Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 43

76. selamun aleyküm siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

77. Muş merkezden ben memo. Slm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-04-2021 16:37:38

78. Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

79. Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Emine – 352

80. Aksaray merkezden ben memo. Mrb web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler 05-05-2021 10:28:14

81. Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. Selam sayfa harbiden dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 160

82. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 465

83. Yozgat dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 349

84. Isparta merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 26-05-2021 01:38:55

85. Aydın dan kimler var. Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section] . Selamlar paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 300

86. İzmir merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 18-06-2021 07:36:50

87. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link