Kategoriler
Genel

Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section]

Önümüzdeki aylarda mevcut olan ikinci aşamada, bu özellik, geniş çapta benimsenmesini sağlamak için işletim sistemi düzeyinde tanıtılacak, ki bu, temas izlemenin başarısı için hayati öneme sahiptir. İşletim sistemi güncellemesi yüklendikten ve kullanıcı kaydolduktan sonra, sistem ilk aşamadaki gibi Bluetooth işaretlerini gönderir ve dinler, ancak bir uygulamanın yüklenmesini gerektirmez.
“Bir eşleşme tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir, ve kullanıcı resmi bir resmi sağlık otoritesi uygulamasını henüz indirmediyse, resmi bir uygulama indirmesi istenir ve sonraki adımlarda tavsiye edilir.

https://www.apple.com/covid19/contacttracing

“Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section]” için 4 yanıt

Yozgat merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2020 07:45:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir