Kategoriler
Genel

Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section]

Önümüzdeki aylarda mevcut olan ikinci aşamada, bu özellik, geniş çapta benimsenmesini sağlamak için işletim sistemi düzeyinde tanıtılacak, ki bu, temas izlemenin başarısı için hayati öneme sahiptir. İşletim sistemi güncellemesi yüklendikten ve kullanıcı kaydolduktan sonra, sistem ilk aşamadaki gibi Bluetooth işaretlerini gönderir ve dinler, ancak bir uygulamanın yüklenmesini gerektirmez.
“Bir eşleşme tespit edilirse kullanıcı bilgilendirilir, ve kullanıcı resmi bir resmi sağlık otoritesi uygulamasını henüz indirmediyse, resmi bir uygulama indirmesi istenir ve sonraki adımlarda tavsiye edilir.

https://www.apple.com/covid19/contacttracing

“Geliştirilmekte olan yeni izleme ve takip yazılımı, yazılımın uygulanmasının “2. aşaması” sırasında önümüzdeki aylarda her Apple ve Google işletim sistemine otomatik olarak kurulacaktır. [pg.3 FAQ section]” için 18 yanıt

Yozgat merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2020 07:45:05

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun 29-05-2020 09:31:41

Adana merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, linkedinde paylaştım 29-05-2020 17:22:14

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-06-2020 22:59:46

Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 09-06-2020 01:07:46

Muş merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 14-06-2020 22:20:40

Ardahan merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, linkedinde paylaştım 21-06-2020 10:41:44

banu için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir