Bu “Gematria Etkisi Sporları” kanalını bir arkadaşımdan duydum ve bana Lakers’ın üst üste üç şampiyonluk kazanacağını ve bunların hepsinin “yazılı” olduğunu iddia ediyor.

Bana “Gematria Effect Sports” adlı YouTube kanalını kontrol etmemi söyledi ve hepsi saçma sapan geliyor. Adam bir sürü farklı kelime öbeği ve kelime alır (gerçekten buraya imo) ve bunları spor etkinliklerine bağlar ve ayrıca ligdeki her şeyin sakatlıklar gibi sahte olduğunu, şutlar için mıknatıslar … ve Kobe gibi oyuncuların “fedakarlık” olduğunu söyler. Lakers 3peat için.

Bu komplo saçmalığı beni gerçekten sinirlendirdi çünkü bunların hepsi düşünmek gülünç görünüyor. Tabii, belki oyunlar bazen çarpık şekillerde yönetiliyor, ama bence bu insanların bahsettiği şeyler tamamen folyo şapka boku. Her şey hakkında bazı görüşler almak isterken bir nevi havalandırma.

38 Comments

1. Siirt merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 31-05-2021 14:44:35

2. Bu konu : ” Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , doruk – 427

3. Merhabalar sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 246

5. Kırşehir merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 04:24:34

6. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

7. Selam herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

8. Düzce merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 13-06-2021 03:43:16

9. Merhaba sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

10. Batman dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Merhaba siten valla çok güzel, tebrikler , mehmet – 471

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden iyi, saolun , Gürbüz – 492

12. Ankara dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Merhabalar sayfan cidden güzel, tebrikler , gaye – 44

13. Van merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 22:12:04

14. Sakarya dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Selam paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 475

15. Bu konu : ” Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , banu – 280

16. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sağolun 25-06-2021 03:01:11

17. Bayburt dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 148

18. Karaman dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Merhabalar siten inan ki güzel, teşekkürler , mehmet – 63

19. Hakkari merkezden ben ahmet. Slm sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2021 09:44:45

20. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Nevşehir dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 298

22. Sakarya dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Selam siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , Emine – 466

23. Karaman merkezden ben . selam arkadaşlar siten vallaha hayran edici, face de paylaştım 29-07-2021 23:37:31

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 360

25. Bayburt merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, teşekkürler 01-08-2021 09:28:41

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 284

27. Bu konu : ” Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 102

28. Çorum dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Selam herkese web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 404

29. Elazığ dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Selam herkese web siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 148

30. Kars dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , gaye – 264

31. Bu konu : ” Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 417

32. Adana dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Merhaba web siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 95

33. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2021 03:57:32

34. Isparta dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Selam herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 155

35. Burdur dan kimler var. Gematria Effect Sports ve diğer benzer kanalları/fikirleri duyan var mı? . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 319

Write A Comment