Gematria, İncil’in gizli öğretisini ve Evrenin ilişkisini anlamanın anahtarıdır. İbranice Eski Ahit’in sayısal değerlerini kullanarak, kehanetleri Yeni Ahit Yunanca ve Latince ile ilişkilendirebilirsiniz. İncil’in, evreni algılayışımızın farklı sırlarıyla anlam veren ilk aritmetik formu olduğuna dair bir teorim var.

Gematria İncil Bağlantısı

Author

12 Comments

1. Yozgat merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun 11-04-2021 20:25:06

2. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, saolun 11-04-2021 20:25:32

3. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 96

4. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 266

5. Bursa merkezden ben memo. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 18-04-2021 07:47:28

6. Amasya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun 19-04-2021 20:30:43

7. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler

8. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 66

10. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki hoşuma gitti, şukuladım , memo – 174

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link