Gematria, İncil’in gizli öğretisini ve Evrenin ilişkisini anlamanın anahtarıdır. İbranice Eski Ahit’in sayısal değerlerini kullanarak, kehanetleri Yeni Ahit Yunanca ve Latince ile ilişkilendirebilirsiniz. İncil’in, evreni algılayışımızın farklı sırlarıyla anlam veren ilk aritmetik formu olduğuna dair bir teorim var.

Gematria İncil Bağlantısı

Author

35 Comments

1. Yozgat merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun 11-04-2021 20:25:06

2. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, saolun 11-04-2021 20:25:32

3. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 96

4. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 266

5. Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, teşekkürler

6. Bursa merkezden ben memo. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 18-04-2021 07:47:28

7. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun 19-04-2021 20:30:43

8. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler

9. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 66

11. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki hoşuma gitti, şukuladım , memo – 174

12. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-05-2021 22:50:26

13. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, sağolun , memo – 202

14. Gürbüz Reply

Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba sayfa yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-05-2021 09:59:18

16. Hakkari dan kimler var. Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır . Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 426

17. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

18. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 403

19. Balıkesir merkezden ben . Slm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-06-2021 12:21:11

20. Gürbüz Reply

Slm web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. Trabzon dan kimler var. Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır . Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 96

22. Mardin dan kimler var. Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 440

23. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selam paylaşımın valla mükemmel, şukuladım 24-06-2021 01:49:15

24. Isparta merkezden ben mehmet. Selam sayfanız ciddiyim hayran edici, teşekkürler 26-06-2021 05:37:49

25. Afyon dan kimler var. Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 229

26. Aksaray dan kimler var. Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır . Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 100

27. Antalya dan kimler var. Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır . Mrb sayfa harbiden iyi, saolun , Emine – 500

28. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 128

29. Bilecik dan kimler var. Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır . selamun aleyküm siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 455

30. Çankırı dan kimler var. Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır . selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 36

31. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, şukuladım

32. Bu konu : ” Gematria, İncil’i anlamanın anahtarıdır ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi iyi, saolun , memo – 38

33. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 14:10:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link