Tamam, beni dinle. 17 yaşındayım, bu yüzden gen z’nin bir parçasıyım. Peki ya gen z olarak adlandırılsaydı, bitecek olan son nesil olsaydı?

Tamam bu çılgınca geliyor. Ama ya bir simülasyonun içindeysek ve “illuminati” veya “kertenkele insanları” dediğimiz şeyi onlar kontrol ederse. Ya küresel elit dediğimiz şey daha büyük bir şey tarafından kontrol ediliyorsa?

İşte başlıyoruz. Z alfabedeki son harftir. Bu yüzden küresel seçkinler bize gen z adını verdi çünkü sonumuz öldüğümüzde “simülasyonumuzu” sona erdirecekler çünkü 1 büyük deneyin parçasıydı. Laboratuvar fareleri gibiydiler.

36 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Gen z son gerçek nesil mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 78

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım

4. selam arkadaşlar siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Gen z son gerçek nesil mi? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 266

6. Ankara dan kimler var. Gen z son gerçek nesil mi? . Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun , mehmet – 143

7. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 21:53:57

8. Ankara merkezden ben banu. Merhabalar sayfa valla çok iyi, face de paylaştım 06-05-2021 22:08:17

9. Tekirdağ merkezden ben memo. Mrb web siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun 06-05-2021 22:55:56

10. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım

11. Denizli merkezden ben Emine. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler 09-05-2021 11:40:26

12. Bu konu : ” Gen z son gerçek nesil mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 375

13. Kütahya merkezden ben Emine. Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-05-2021 04:07:29

14. Çorum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 22-05-2021 17:00:13

15. Ordu dan kimler var. Gen z son gerçek nesil mi? . Merhaba sayfanız harbiden mükemmel, tebrikler , memo – 79

16. Slm siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım 03-06-2021 17:17:35

18. Kilis dan kimler var. Gen z son gerçek nesil mi? . Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 299

19. Nevşehir merkezden ben memo. Selam sayfa inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-06-2021 15:53:47

20. Malatya dan kimler var. Gen z son gerçek nesil mi? . Selamlar siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 290

21. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

22. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, saolun 26-06-2021 08:56:15

23. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Slm web siteniz harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 26-06-2021 16:46:18

24. Niğde merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-06-2021 19:18:21

25. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Gen z son gerçek nesil mi? . selamun aleyküm siteniz vallaha iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 164

26. Merhaba herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım

27. Sinop dan kimler var. Gen z son gerçek nesil mi? . Selam siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 365

28. Bu konu : ” Gen z son gerçek nesil mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 473

29. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

32. Bu konu : ” Gen z son gerçek nesil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 47

33. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler 24-07-2021 15:19:13

34. Mardin dan kimler var. Gen z son gerçek nesil mi? . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 242

35. Bu konu : ” Gen z son gerçek nesil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , Emine – 490

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link