Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır.

Siyah erkeklerse, tiktok, Pewdiepie, göz ardı edilen oyuncu türleri. Her iki partinin de yozlaşmış olduğunu ve ağabeylerinin ve babalarının oy kullanmadığını biliyorlar. Demokratların siyah erkeklere daha fazlasını sunması ve “Sen siyah değilsin” diye tehdit etmeyi bırakması gerekiyor.

“Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır.” üzerine 33 yorum

1. Muğla merkezden ben banu. Mrb siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 04-11-2020 04:39:59

2. Bu konu : ” Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım , Hasan – 68

3. Bayburt dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 380

4. Bu konu : ” Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 302

5. Burdur merkezden ben mehmet. Selam sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-11-2020 15:01:15

6. Adıyaman dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . Selam siten yeminle hayran edici, tebrikler , doruk – 447

7. Şanlıurfa dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 464

8. Şanlıurfa dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, tebrikler , Aylin – 232

9. İzmir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-11-2020 10:02:50

10. Kars dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . Slm web siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 352

11. Manisa dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 470

12. Kars dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . Merhaba paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 91

13. Ordu dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . Merhaba siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 63

14. Bu konu : ” Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun , hatice – 174

15. Tekirdağ merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:41:49

16. Bu konu : ” Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 229

17. Aydın dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 308

18. Kütahya dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 302

19. Bu konu : ” Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 351

20. Bu konu : ” Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 403

21. Erzincan dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . Slm sayfanız gerçekten güzel, şukuladım , doruk – 267

22. Bu konu : ” Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, teşekkürler , Hasan – 473

23. Bu konu : ” Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 297

24. Aksaray dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . Slm sayfanız inan ki hayran edici, face de paylaştım , emin – 252

25. Kütahya dan kimler var. Genç siyah erkeklerin oyu, Trump’ı zafere taşır. . Mrb paylaşım inan ki hayran edici, saolun , Aylin – 141

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link