Eğer varsa, çocuklarıma gerçekten evde eğitim vermek istiyorum. Bu zamanda insanlığa nüfuz eden teknoloji ve propagandaya karşı kendilerini korumaları için çocuklara hangi beceri setlerini vermek istediğimi düşünüyordum.

Kesin olarak bildiğim tek şey çocuklarıma eleştirel düşünmeyi öğretmek istediğimdir: nasıl çalıştığını ve nasıl uygulanacağını. Ayrıca çocuklarımın saygıyı bilmesini isterim: fikir farklılıklarını kabul etmek, yalnızca kendinizi kontrol edebileceğinizi bilmek vb.

Çocuk yetiştirmek için korkutucu bir yer. Sosyal medyanın etkisi ilaç gibidir. Gençliğe, mağduriyet ve diğer korkunç propagandalar gibi her türlü boktan şeyler öğretiliyor. Instagram ve TikTok beslemelerinde yaşar ve ürer.

Bir çocuğu yaşadığımız dünyadan korumaya çalışmak aptalca ve yanlış yönlendirilmiş bir IMO ama bence onları bu boktan internet kümesi lanetinde onlara rehberlik edebilecek belirli beceriler ve bilgilerle donatmaya çalışmak akıllıca.

Bir ders planı tasarlayacak olsaydınız, üzerinde ne olurdu? Zihinsel olarak güçlü kalmanıza ve saçmalıklara karşı dirençli kalmanıza hangi beceriler yardımcı oldu?

48 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım

2. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, tebrikler

3. Tekirdağ dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 498

4. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 373

5. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ali – 23

6. Edirne dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . Merhaba herkese web siten valla dikkat çekici, şukuladım , hatice – 207

7. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 331

8. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , emin – 40

9. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 229

10. Selamlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

11. Muş merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, tebrikler 12-07-2021 11:08:18

12. Van dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . Merhaba web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 496

13. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 181

14. Düzce merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 11:11:29

15. İzmir dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 465

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 413

17. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 261

19. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

20. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Selam sayfan yeminle iyi, teraziye tıkladım , – 275

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 11

22. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . Merhaba siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 250

23. Osmaniye dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . Merhaba herkese sayfanız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 142

24. Mrb web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

25. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok güzel, tebrikler

26. Gürbüz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun

27. Merhabalar siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

28. Osmaniye dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler , mehmet – 1

29. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 114

30. Kütahya dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, saolun , ali – 111

31. Nevşehir dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, saolun , emin – 318

32. Erzincan merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 15-07-2021 08:19:08

33. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 66

34. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

35. Afyon merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-07-2021 03:21:40

36. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 35

37. Aydın dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . Mrb siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 58

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 146

39. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 230

40. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 24-07-2021 11:44:34

41. Bursa merkezden ben doruk. Slm web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 04:34:54

42. Aksaray dan kimler var. Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? . Selamlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 434

43. selam arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 48

45. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, saolun

46. Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

47. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

48. Bu konu : ” Gençlere öğretebilseydiniz müfredatta neler olurdu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 267

Write A Comment