Bunu normal bir silah gibi ya da isteksiz biri üzerinde kullandıklarını söylemiyorum, ancak bu video DNA’yı canlı hücrelere fırlatan bir “gen tabancasına” atıfta bulunuyor. https://youtu.be/lFjIVIIcCvc?t=214

https://en.wikipedia.org/wiki/Gene_gun

Makinenin dışındaki herhangi bir şeye işaret ediyor gibi görünmüyor, ama belki makinenin isteksizlere DNA enjekte eden varyantları olabilir, ya da belki daha sonra olabilir?

Author

18 Comments

1. Adana dan kimler var. Gene Tabancasının, tıpkı normal bir silahın uzaktan mermi atması gibi DNA’yı canlı hücrelere fırlatan elde taşınan bir versiyonu var mı? (video ve wikipedia sayfası) . Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 287

2. Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. Selam herkese paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

4. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

5. Bu konu : ” Gene Tabancasının, tıpkı normal bir silahın uzaktan mermi atması gibi DNA’yı canlı hücrelere fırlatan elde taşınan bir versiyonu var mı? (video ve wikipedia sayfası) ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 41

6. Bu konu : ” Gene Tabancasının, tıpkı normal bir silahın uzaktan mermi atması gibi DNA’yı canlı hücrelere fırlatan elde taşınan bir versiyonu var mı? (video ve wikipedia sayfası) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 237

7. Aydın merkezden ben ali. Selam sayfa inanki mükemmel, sağolun 14-03-2021 00:42:07

8. Bu konu : ” Gene Tabancasının, tıpkı normal bir silahın uzaktan mermi atması gibi DNA’yı canlı hücrelere fırlatan elde taşınan bir versiyonu var mı? (video ve wikipedia sayfası) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ali – 316

9. Bu konu : ” Gene Tabancasının, tıpkı normal bir silahın uzaktan mermi atması gibi DNA’yı canlı hücrelere fırlatan elde taşınan bir versiyonu var mı? (video ve wikipedia sayfası) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 432

10. Tunceli merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan vallaha iyi, saolun 17-03-2021 08:00:24

11. Burdur merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 18-03-2021 19:19:57

12. Bu konu : ” Gene Tabancasının, tıpkı normal bir silahın uzaktan mermi atması gibi DNA’yı canlı hücrelere fırlatan elde taşınan bir versiyonu var mı? (video ve wikipedia sayfası) ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 232

13. Bu konu : ” Gene Tabancasının, tıpkı normal bir silahın uzaktan mermi atması gibi DNA’yı canlı hücrelere fırlatan elde taşınan bir versiyonu var mı? (video ve wikipedia sayfası) ” çok güzel. Selamlar siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 350

14. Siirt dan kimler var. Gene Tabancasının, tıpkı normal bir silahın uzaktan mermi atması gibi DNA’yı canlı hücrelere fırlatan elde taşınan bir versiyonu var mı? (video ve wikipedia sayfası) . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle iyi, face de paylaştım , – 272

15. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link