Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli.

Her şeyin zamanlaması. % 95. Soğuk hava depolarının aniden ortaya çıkması. İlk kim alır. Bu sadece … Eğer bir yazı tura atarsanız, her atmanın tura çıkma şansı% 50, ancak hepsinin tura olma şansı yaklaşık% 3’tür. Hâlâ mümkün, ama …

“Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli.” üzerine 33 yorum

1. Nevşehir dan kimler var. Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. . Mrb sayfan süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 189

2. Erzincan dan kimler var. Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. . Merhaba paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 440

3. Bingöl dan kimler var. Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. . Selamlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 69

4. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 298

5. Bitlis dan kimler var. Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. . Selamlar paylaşımınız vallaha hayran edici, face de paylaştım , emin – 194

6. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 334

7. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 408

8. Kütahya dan kimler var. Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. . Merhabalar paylaşımınız inanki dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 108

9. Ankara dan kimler var. Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 21

10. Muş dan kimler var. Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. . Selamlar siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 322

11. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 13

12. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 48

13. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 50

14. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sağolun 22-12-2020 05:39:50

15. Tokat merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2020 09:51:42

16. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, saolun , ali – 467

17. Kilis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, saolun 04-01-2021 03:11:59

18. Çorum dan kimler var. Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. . Merhabalar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 220

19. Adana dan kimler var. Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. . Selamın aleyküm siten süper ötesi mükemmel, şukuladım , banu – 263

20. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , emin – 490

21. Bartın merkezden ben emin. Selam paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 26-01-2021 01:17:04

22. Sakarya dan kimler var. Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 401

23. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, face de paylaştım , doruk – 440

24. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle güzel, şukuladım , elif yılmaz – 485

25. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran edici, tebrikler 11-02-2021 00:35:51

26. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 192

27. Adıyaman merkezden ben hatice. Selamlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-02-2021 21:20:34

28. Bu konu : ” Genelde komplo teorilerine şüpheyle yaklaşıyorum, ancak bu soğuk hava deposu aşısı uygulaması oldukça şüpheli. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 84

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link