23 & me & Ancestry’nin tutuklama emriyle nasıl yaklaşılacağını ve federallerin akrabalardan DNA ile davaları çözeceğini biliyor musunuz? Bu başlı başına bir anayasal sorun, değil mi? Yoksa tüm duruma karşı akıllı değil miyim?

Ayrıca, teorik olarak konuşursak, birisi patentli teknolojiyle (veya doğrudan mülkiyeti ima eden bir kelime) çekim yaparsa, bir şirketin bu kişinin sahipliğini iddia etme yolu var mı? Bunun çok tuhaf bir soru olduğunu biliyorum ama aklımda. Anayasa genetik materyali ve bizim üzerimizdeki egemenliğimizi mi ele alıyor yoksa sadece havada mı duruyor? Hayatın sahibi kim? DNA’nın sahibi kim? Özgür nedir ve özünde bizim olan nedir?

Bunun için SS’ye ihtiyacım var mı? Hatırlayamıyorum

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 500

2. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, şukuladım

3. Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

4. Hakkari merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım 15-02-2021 09:48:30

5. Bu konu : ” Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 170

6. Çankırı merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, şukuladım 15-02-2021 10:19:49

7. Mersin dan kimler var. Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? . Selam herkese siten cidden dikkatimi çekti, saolun , ali – 9

8. Elazığ merkezden ben ali. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, saolun 15-02-2021 17:24:31

9. Bu konu : ” Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 168

10. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 21-02-2021 11:53:22

11. Bu konu : ” Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , – 70

12. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

13. Çorum dan kimler var. Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? . Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 419

14. Batman merkezden ben ahmet. Slm sayfanız vallaha çok güzel, saolun 24-02-2021 10:37:47

15. Bayburt merkezden ben ali. Selamlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-02-2021 10:38:06

16. Kırıkkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-02-2021 02:42:20

17. Bu konu : ” Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 205

18. Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Muş dan kimler var. Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? . Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Hasan – 472

20. Sivas dan kimler var. Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? . selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 204

21. Tekirdağ dan kimler var. Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? . Merhabalar siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun , Hasan – 290

22. Tekirdağ dan kimler var. Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? . Merhaba siten inan ki iyi, saolun , ahmet – 321

23. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam herkese siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 16:01:29

24. Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, şukuladım

25. İzmir merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 08-04-2021 03:24:13

26. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

27. Sivas dan kimler var. Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? . Mrb siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 256

28. Amasya dan kimler var. Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? . Merhaba herkese sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 121

29. Ardahan dan kimler var. Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? . Selam herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 368

30. Sivas merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 10-05-2021 13:03:50

31. Muğla merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım vallaha billaha iyi, sağolun 31-05-2021 11:15:19

32. Bu konu : ” Genetik materyalle ilgili herhangi bir koruma var mı? ” çok güzel. Selam paylaşım valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 303

33. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

34. Merhaba herkese paylaşımın inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link