Algılama kapasitemiz yenileniyor ve önemli ölçüde genişliyor, çünkü yanıltıcı rüya vizyonumuzun gerçekliği ham, açık ve aydınlanmış hale geliyor. Daha az hazırlıklı olanlar için yoğun olabilir. Hazırlık aslında ayrılmadır. Bu değişim için ihtiyaç duyulan ego ölümleri, direnilmezse doğal olarak meydana gelir.

Şamanik topluluk, dünya liderlerimizin odaklandığı büyücülük ritüellerine ve gündemlerine dikkat etmiyor.

Bu ayrıntıları takip eden bizler, bu özel mülk sahipleri sözleşmeli sözleşmeleriyle ilerlerken, adım attığımız zamanlara hazırlanıyoruz. Kasılma o kadar yoğun olacak ki, geniş bir farkındalık patlamasına neden olacak ve birçoğu, derinlere gömülü hipnozun aniden serbest bırakılması nedeniyle daha önce sınırlı olan bakış açımızın gerçeğini anlayacak.

Tıp, medya, aşılar hakkındaki yalanlar ve programlama, beyin yıkama ve hipnoz hakkındaki gerçekler ortaya çıktıkça, şamanik bakış açısı ve entegrasyon terapisine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulacak.

Öğrendiklerinizi unutmaya istekli olun ve özgür kalacaksınız. Egonuzun sürdürmek istediği eski yoğun görüşleri anlamlandırmaya çalışırsanız, bu acı verici ve işlevsiz olacaktır.

Bu güçlü bir hikaye. Güçlü zamanlardayız. Peçe zar zor destekleniyor. Artık işler çok çabuk değişecek.

Elinizden geldiğince geçmişle barışın. Özetleme ve hayal gücünüzü geri kazanma yoluyla gençlik enerjinizi toplayın. Süper güçlü olsalar bile delilerden kaçının. Gücünüze adım atın ve bu zengin varoluşu gözlemlerken kendinizi gözlemleyin. Eğer sonuca bağlı değilseniz, Ruh size rehberlik edecektir.

…runningdownastream tarafından gönderildi
[comments]

17 Comments

1. Bu konu : ” Genişleme ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, sağolun , Emine – 7

2. Bu konu : ” Genişleme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 231

3. Bu konu : ” Genişleme ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 111

4. Aydın dan kimler var. Genişleme . Selam siten inanki güzel, saolun , hatice – 161

5. Bu konu : ” Genişleme ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, tebrikler , emin – 163

6. Bu konu : ” Genişleme ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 14

7. Sakarya dan kimler var. Genişleme . Selam sayfanız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 73

8. Tunceli dan kimler var. Genişleme . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 330

9. Bu konu : ” Genişleme ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , hatice – 407

10. Bu konu : ” Genişleme ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , ali – 188

11. Kastamonu dan kimler var. Genişleme . Mrb paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım , memo – 6

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Genişleme ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 369

13. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Genişleme . selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 338

14. Bu konu : ” Genişleme ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 451

15. Erzurum merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 19-09-2021 16:44:38

Write A Comment