George Floyd aslında negatif bir Arkturuslu’ydu.

Birçok kişi olayın sahte bir bayrak olduğunu iddia etti ve ben de aynısını düşündüm. Sonra bunu duydum. George Floyd, olumsuz bir Arkturus ruhuydu ve bu olayda öldü. Polis memuru, medyada bir sansasyon yaratması için onu sıkıştırması emredilen negatif boyutlu bir varlık tarafından ele geçirildi. Bu okumayı başka birinin aldığını merak ediyordum.

This Post Has 14 Comments

1. Anonim

Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

2. Aylin

Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, saolun

3. ziya

Kocaeli merkezden ben ziya. Selam siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-02-2021 03:40:21

4. gaye

Bu konu : ” George Floyd aslında negatif bir Arkturuslu’ydu. ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 157

5. mehmet

selam arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, tebrikler

6. gaye

Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

7. doruk

Ankara merkezden ben doruk. Merhabalar siten inanki hayran edici, sağolun 09-03-2021 04:09:54

8. doruk

Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. doruk

Selam sayfan inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

10. ali

Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

11. emin

Bu konu : ” George Floyd aslında negatif bir Arkturuslu’ydu. ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden güzel, linkedinde paylaştım , emin – 257

12. hatice

Rize merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 09-04-2021 02:14:29

13. ali

Konya dan kimler var. George Floyd aslında negatif bir Arkturuslu’ydu. . Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 459

14. Gürbüz

Karabük dan kimler var. George Floyd aslında negatif bir Arkturuslu’ydu. . Slm sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 355

Bir cevap yazın