Kategoriler
Genel

George Floyd olayı: gözden kaçan gözlemler, garip tesadüfler …

Mağaza katiplerine göre, George sahte 20 $ ile satın alma girişiminde bulundu. Katip parayı reddetti.
George olaysız gitti ama sadece dükkanın önünde takılmaya karar verdi.
Bu arada, sadece uygulama için, katip olayı polise bildirdi. Polis daha sonra hemen koştu çünkü, bilirsiniz, büyük şehirlerdeki polisler sahneyi zaten terk etmiş olan insanlardan sahte 20 $ ‘ları kontrol etmek için acele edebilirler. Her zaman olur. 🙄

George’un hala orada durduğunu bulmak için iyi şanslarını hayal edin. Çoğu insan, sahte bir hakka yakalandıktan sonra bunu yapar. Sadece dışarı çık ve orada dur.

Derek’in komşularının onun bir subay olduğunu hiç bilmemeleri garip geliyor. Onu asla üniforma giyip çıkarken görmediklerini söylediler.

Plaka basitçe POLICE diyor ki tuhaf buluyorum.

Bu iki adamın, Derek (subay) ve George’un birbirlerini iyi tanıdıklarını tuhaf buluyorum. Birlikte çalışırlardı.

Hava alamayan bir adamın çok uzun bir süre tekrar tekrar bağırması garip geliyor.

Derek’in kilosunun çoğunun arkadaşı George’un sol dizinde değil, sağ dizinde, yerde olduğu garip buluyorum.
Sağlık görevlilerinin sahneye çıkmasının tuhaf olduğunu gördüm, çok titiz bir şekilde yaklaştı, sonra Derek’in çok canlı arkadaşı George’u acil bir durum olmadan ambulansa yerleştirdi.

İnanıyor olsam da, bunun yanlış bir bayrak olayı olduğuna dair hiçbir kanıtım yok, ancak sağduyu bize sadece duraklatmalı.

MSM aracılığıyla daha fazla bilgi sunulmuş oldukları anlatıları destekleyeceğinden güvenilir olmamalıdır.

Bunun COVID’in çekişi kaybettiği için bunun garip olduğunu düşünüyorum.
Suçlamanın başarısız olduğu anda COVID’in olması garip buluyorum.

Rus aldatmacasının başarısız olduğu andaki itirazın garip olduğunu düşünüyorum.

Deseni görebiliyor musunuz? İyi orkestra havuçlarını kovalamaya devam edecek misin? Yoksa içinizde bir dakika duracak ve gerçeği arayacak bir şey var mı?
-REPOSTED Her şeyi doğrulamamıştım ama yine de iyi puanlar verdiğini düşünüyorum

Ayrıca bu ayaklanmaların yüksek bir noktasında Hillary Clinton’ın bugün 6/2/20 mahkemesi olduğunu belirtmek gerekir. Aynı gün Senato, #ObamaGate’deki rolleri için mahkeme celbi yetkililerine oy veriyor. Bunun sahte bayrağın bazı unsurları vardır, ancak bu HER ŞEYİN sahnelendiği anlamına gelmez.

… AbundantLifeCorp tarafından gönderildi
[comments]

“George Floyd olayı: gözden kaçan gözlemler, garip tesadüfler …” için 12 yanıt

Diyarbakır merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 02-06-2020 21:42:27

Bingöl merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 06-06-2020 00:18:46

Siirt merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-06-2020 02:35:05

Giresun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, şukuladım 23-06-2020 05:24:41

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, face de paylaştım 03-07-2020 16:41:33

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 04:55:24

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın harbiden mükemmel, tebrikler 11-07-2020 15:02:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir