George Floyd Protestoları İlk Başladığında Polis Güçlerimizi İyileştirecek Temelde Değiştirecek Birkaç Hedef Buldum .. Onlar Muhalefetle Karşılaştılar.

Geriye dönüp baktığımızda ve BLM’nin ‘kendi hedeflerini’ ve anlatı ile benimkini aradığını görmek; BLM’nin polisi neden ifşa etmek ve nakit kefaleti sona erdirmek istediğini araştırmalıyız. Yüzde 100 komünisttirler ve kargaşa yaratmak için yanlarında şiddetli suçluların olmasını isterler. Nakit kefaleti sona erdirmek ve polisi kirletmek, burada (Amerikalılar için) evde CIA tarzı bir darbe yaratır.

Hedeflerim şöyle sıralandı:

1. George Floyd’un öldürülmesine karışan diğer 3 memuru tutuklayın; çünkü evet, hepsi suçlu.

2. Şerifler seçilmeli, atanmamalıdır. Anayasa ve yasayı herkes için eşit şekilde uygulayacak yerel şerifleri seçmeliyiz. Şerifin yerel ve eyalet polisi üzerinde anayasal tutuklama yetkisi var. Adaletsizlik varsa, buna göre tepki göstermesi için şerif üzerinde baskı olmalı. Yerel şerifiniz atanırsa, bunun derhal değiştirilmesi için dilekçe verin. Bürokratik olarak yönetilmemenin bu noktada ne kadar önemli olduğunun farkına varmalıyız. Şerif, anayasamızın yarattığı tek polis gücüdür. Diğer her polis gücü ‘kararname ile yönetilir’. Bu, yeni (1776) bir kontrol ve denge sisteminin bir parçasıdır.

3. Yerel polisin yalnızca içinde yaşadıkları toplumda çalışmasına izin verilmelidir. Topluluk, yerel bölgelerinin bölge yargı yetkisi açısından kapsadıklarını yansıtacaktır. Bu fikir, vatandaşlar ve polis arasındaki toplumu teşvik etmektir. Giderek artan güven boşluğunu doldurmaya yardımcı olurken, aynı zamanda polisleri komşularının etrafında toprağa basmaktan caydırmak.

4. Ten rengi nedeniyle daha sert suçlamalarla karşı karşıya bulunan bireyleri cezalandırırken ırkçı eğilimleri olduğu bilinen tüm yargıçları atın.

5. ABD hapishane sisteminde köle işçiliğine son verin.

6. Özel sektöre ait hapishaneleri yasaklayın ve yerel yönetimlerin hapishane kotaları aracılığıyla hapishaneleri% 90 dolu tutmasını gerektiren sözleşmeleri sonlandırın. Bu, azınlıkların şüpheli suçlar nedeniyle hapse atılmasının teşvik edilmesine son vermeye yardımcı olacaktır.

7. Kontrollü muhalefet protestolarını finanse etmeyi ve bunlara kaynak sağlamayı veya protesto için insanlara ödeme yapmayı yasadışı hale getirin. Sana bakıyorum, George Soros ve Açık Toplum Vakfı. Ayak askerlerine protesto etmek için para ödüyorsanız ve bir hareketi benimsemek ve onu siyasi gündeminize yönlendirmek için kargaşaya neden oluyorsanız, o zaman finansal bir teröristsiniz ve bu şekilde suçlanmalısınız.

8. Posse Comitatus’u geri yükleyin. 2012 NDAA Yasası, kolluk kuvvetlerine askeri müdahaleyi yasaklayan 130 yıllık bir yasayı sona erdirdi. Başka bir deyişle Posse Comitatus, ABD ordusunun kendi vatandaşlarını tutuklamasını engelledi. Bu gerçek bir diktatörlük olurdu, eğer uygulanmışsa ve yasalar bunları uygulayacak planlarla yazılırsa.

9. Polislikteki Kotaları ortadan kaldırın. Bu, ‘kar için polislik yapmaya’ katkıda bulunur ve günümüzün askerileştirilmiş polis memurunu, geçen yılların barış memurundan daha da ayırır.

10. Bir kolluk kuvveti, bir protesto hareketinin parçası olarak kılık değiştirerek yakalanırsa ve yasayı çiğnerse, o yasanın çiğnenmesi için azami ceza verilecektir.

11. 1033 Programını sonlandırın. Polis, 1033’ten kendilerine verilen tüm teçhizatı ve polis dronlarını kaybetmelidir.

12. Yüz tanıma kameralarını, otomatik plaka okuyucularını kaldırın ve yerel polisi ölümcül olmayan bir durumda taktikleri sonlandırın. Protokolleri iyileştirmek için SWAT ekiplerini de yeniden eğitin.

13. Sert cezalarla redline ve soylulaştırma yasadışı uygulamaları yapın ve uygulayın.

14. Panoda ‘Ücretli Ayrıntılar’ programını sonlandırın. Görev dışı polis, özel şirketler tarafından işe alınamaz.

15. Derek Chauvin’i emekli maaşından al. Chauvin, George Floyd’u öldürmekten suçlu bulunursa, Minnesota eyalet yasası, kadrolu memurların ağır suçlar nedeniyle emekli maaşlarını iptal etmez. Yani Chauvin hapishanede oturduğu için hala para alıyor.

16. Nitelikli dokunulmazlığı kaldırın. Polisin eylemlerinden sorumlu olması gerekir ve onları doğrudan dava etme kabiliyeti sorumluluğu yerine getirmeye yardımcı olur.

Tehdit etmeme şaşmamalı. Kendim için düşünüyorum

“George Floyd Protestoları İlk Başladığında Polis Güçlerimizi İyileştirecek Temelde Değiştirecek Birkaç Hedef Buldum .. Onlar Muhalefetle Karşılaştılar.” üzerine 14 yorum

1. Samsun merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 03-09-2020 12:44:14

2. Hakkari merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-09-2020 03:38:23

3. Uşak dan kimler var. George Floyd Protestoları İlk Başladığında Polis Güçlerimizi İyileştirecek Temelde Değiştirecek Birkaç Hedef Buldum .. Onlar Muhalefetle Karşılaştılar. . Selam sayfanız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 399

4. Antalya dan kimler var. George Floyd Protestoları İlk Başladığında Polis Güçlerimizi İyileştirecek Temelde Değiştirecek Birkaç Hedef Buldum .. Onlar Muhalefetle Karşılaştılar. . merhaba arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 257

Yorum yapın