Kategoriler
Genel

George Floyd ve Black Lives Matter, sosyal medyayı kullanarak liberal gündemleri teşvik etmek için ince bir örtüdür.

Önsöz olarak, ceza sisteminde sistemik ırkçılık ve adaletsizlik olduğuna tamamen inanıyorum. Ayrıca, apolitik biriyim ve seçim yılı olduğu için, blacklivesmatter.com’a bağış yapmanın aldatıcı olabileceğini ortaya çıkarmanın önemli olduğunu düşünüyorum.

Black Lives Matter (blacklivesmatter.com) web sitesinde bağışta bulunmanın sizi Demokratları destekleyen kâr amacı gütmeyen ActBlue’ya yönlendirdiğini görebiliriz.

Konuşma, içerik ve günümüzde dünyada viral olanları kontrol eden sosyal medya şirketleri (Twitter, Instagram, vb.). Peki bu şirketler neden Demokratları desteklesin ki?

Bu şirketler, servetin fakirlere çeşitlenmesini teşvik etmek için liberal bir gündemi teşvik eder ve sonuç olarak sosyal medya devlerinin kapitalizmi hizmetlerini kullanmaktan (örneğin daha fazla iPhone satın almak ve sosyalde daha fazla zaman harcamaktan) yararlanabileceği bir harcama ekonomisi yaratırlar. medya ve reklamları tıklayarak). Sosyal medya şirketleri boşluklar aracılığıyla vergilerin% 1’inden daha azını ödüyorlar ve dolaylı olarak yararlandıkları için bu sosyal sorunları teşvik etmeyi tercih ediyorlar.

“George Floyd ve Black Lives Matter, sosyal medyayı kullanarak liberal gündemleri teşvik etmek için ince bir örtüdür.” için 29 yanıt

Siirt merkezden ben ziya. Merhaba siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-06-2020 02:40:51

Bingöl merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-06-2020 09:08:50

Kars merkezden ben ahmet. Slm paylaşım valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-07-2020 14:15:29

İzmir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-07-2020 19:08:59

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-07-2020 17:13:19

Bilecik merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler 19-07-2020 18:31:55

Siirt merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler 25-07-2020 05:57:10

Balıkesir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım 11-08-2020 00:40:28

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, saolun 14-08-2020 13:49:12

Kastamonu merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-08-2020 17:42:38

Aksaray merkezden ben banu. Selam paylaşımın süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 14:29:32

Aydın merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 08:35:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir