Kategoriler
Genel

George Floyd zehirlenmeden kaynaklanan büyük bir kalp krizinden öldü; ölü boğulmamıştı. Otopsi raporunu okuyun.

Kaynak

İlgili rapor: Hennepin İlçesi Sağlık Denetçisi (ME) 26 Mayıs 2020’de Bay Floyd’un otopsisini gerçekleştirdi.

ME’nin tam raporu beklemededir, ancak ME aşağıdaki ön bulguları yapmıştır.

Otopside travmatik asfiksi veya boğulma teşhisini destekleyen hiçbir fiziksel bulgu saptanmadı. Bay Floyd’un koroner arter hastalığı ve hipertansif kalp hastalığı gibi altta yatan sağlık koşulları vardı. Bay Floyd’un polis tarafından kısıtlanan kombine etkileri, altta yatan sağlık koşulları ve sistemindeki potansiyel zehirleyiciler muhtemelen ölümüne katkıda bulundu.

Sanık dizini toplam 8 dakika 46 saniye boyunca Bay Floyd’un boynunda tuttu.

Sn Floyd duyarlı olmayan oldu iki dakika sonra ve bu 53 saniye idi. Polis, yüzüstü pozisyonda bir özneye sahip bu tür bir kısıtlamanın doğası gereği tehlikeli olduğu konusunda eğitilir.

“George Floyd zehirlenmeden kaynaklanan büyük bir kalp krizinden öldü; ölü boğulmamıştı. Otopsi raporunu okuyun.” için 13 yanıt

Denizli merkezden ben banu. Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2020 10:54:05

Rize merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, sağolun 31-05-2020 13:53:40

Tokat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-05-2020 13:55:41

Kayseri merkezden ben banu. Selamlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-06-2020 17:42:17

Ordu merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:22:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir