Kategoriler
Genel

George Floyd’un gönderilerinden bıktım.

Beynini yıkamamış olan herkese bu hikayeyle ilgili her şey kapalı. Dürüst olmak gerekirse, tüm tutarsızlıkların mega bir parçası olmalıdır. Başımın üstünden

Mugshot, George’u öldürdüğü iddia edilenle aynı kişi değil

Sedyeye yükledikleri kukla bacaklar olmadan görülür

Polisin bir maske taktığı bir video var ve aniden gitti, CGI-ed’e benziyor,

Ambulanstan çıkan insanlar, 0 tıbbi prosedürü izleyen polis memurları giyen kurşun geçirmez yeleklerdir – onu yavaşça sedyeye atmadan önce nabzı veya kurbanın üzerinde herhangi bir şeyi kontrol etmeyin

George Floyd’un mason kardeşi

Stephen Jackson yanlışlıkla ona Fred diyor

Aynı gece kulübünde 17 yıl birlikte çalıştılar

“WAYNAL SEXton” adlı 2. sınıf öğretmeni makalesini 30 yıl önce sakladı ve kusursuz durumda

Videoda gösterilen gaz fiyatları, o tarihte o bölgedeki gaz fiyatlarının resmi kayıtlarıyla eşleşmiyor.

İlk uçak 9/11 (846am) üzerinde kuleye çarptığı süre boyunca (8 dakika 46 saniye) boğuldu – (gizli 846 bağlantıdan oluşan tüm iplik sadece bir tane)

Ölümü bu protestolara ve ayaklanmalara atlamak için kullanılır – herkes unutursa idk ama bundan bir hafta önce evde kalmayan, kendini yalıtan ve sosyal mesafeli olmayan insanları% 100 sallayan

Bu, herkesin yanlış bayrak olaylarının varlığını kabul etmesi için yeterli mi yoksa viral bir haber hikayesine ilişkin resmi bir anlatıyı sorgulamak hala çok çılgın mı?

“George Floyd’un gönderilerinden bıktım.” için 25 yanıt

Kocaeli merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok güzel, şukuladım 02-07-2020 10:58:15

Kayseri merkezden ben ziya. Selam paylaşımın inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-07-2020 19:10:38

Diyarbakır merkezden ben banu. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 20-07-2020 04:49:13

Ardahan merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-07-2020 16:08:16

Isparta merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-08-2020 11:28:27

Kars merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 17-08-2020 19:23:13

Nevşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 08-09-2020 11:31:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir