George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği.

Teori / Tahmin:

https://www.chicagotribune.com/midwest/ct-nw-derek-chauvin-tax-evasion-charges-20200723-7tewjabc4jdnlgm4yadcy5rtia-story.html

Oldukça basit, Barr Chauvin’e federal suçlamalarda bulundu çünkü Chauvez’i bile kovuşturmayacakları olasılığını önceden değerlendirdi ve şimdi onu kovuşturmaya veya Clinton Clean Up Crew’u çağırmaya zorlanıyorlar.

Bu yüzden Feddie’deki Chauvez yürüyen ölü bir adam, bu yüzden burada gerçekten neler olup bittiğine fasulye dökmek için birçok seçeneği yok.

ooooooo

Ne olursa olsun,

Ve nasıl zeytin dalı atmaya ve iyileşmek Amerika cus Çin nasıl geliyor. 1984 sonu

. Milleti iyileştirin.

“George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği.” üzerine 29 yorum

1. Sakarya merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım 06-08-2020 16:54:33

2. İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 20:57:20

3. Çanakkale merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2020 02:16:00

4. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-08-2020 13:33:09

5. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 14:03:04

6. Muş merkezden ben ziya. Selam sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2020 14:59:48

7. Erzincan merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 05:00:02

8. Ankara merkezden ben Emine. Merhabalar siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 12-09-2020 00:01:13

9. Elazığ merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 17:41:24

10. Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten inanki hayran edici, şukuladım 02-10-2020 10:24:51

11. Gümüşhane merkezden ben banu. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, şukuladım 02-10-2020 11:43:41

12. Muş dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Mrb paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler , Emine – 270

13. Ardahan dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 398

14. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 477

Yorum yapın