Teori / Tahmin:

https://www.chicagotribune.com/midwest/ct-nw-derek-chauvin-tax-evasion-charges-20200723-7tewjabc4jdnlgm4yadcy5rtia-story.html

Oldukça basit, Barr Chauvin’e federal suçlamalarda bulundu çünkü Chauvez’i bile kovuşturmayacakları olasılığını önceden değerlendirdi ve şimdi onu kovuşturmaya veya Clinton Clean Up Crew’u çağırmaya zorlanıyorlar.

Bu yüzden Feddie’deki Chauvez yürüyen ölü bir adam, bu yüzden burada gerçekten neler olup bittiğine fasulye dökmek için birçok seçeneği yok.

ooooooo

Ne olursa olsun,

Ve nasıl zeytin dalı atmaya ve iyileşmek Amerika cus Çin nasıl geliyor. 1984 sonu

. Milleti iyileştirin.

Author

92 Comments

1. Sakarya merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım 06-08-2020 16:54:33

2. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım

3. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba siten valla çok güzel, tebrikler 06-08-2020 18:35:08

4. İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 20:57:20

5. elif yılmaz Reply

Selam siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

6. Çanakkale merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2020 02:16:00

7. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-08-2020 13:33:09

9. Slm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

10. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 14:03:04

11. Muğla merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım 10-08-2020 20:29:55

12. Muş merkezden ben ziya. Selam sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2020 14:59:48

13. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım

14. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, saolun

15. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

16. Selam herkese sayfanız cidden dikkat çekici, sağolun

17. Ankara merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok güzel, tebrikler 07-09-2020 05:53:10

18. Balıkesir merkezden ben banu. Slm sayfa inan ki hayran bıraktı, şukuladım 07-09-2020 17:44:43

19. Erzincan merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 05:00:02

20. Ankara merkezden ben Emine. Merhabalar siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 12-09-2020 00:01:13

21. Elazığ merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 17:41:24

22. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten inanki hayran edici, şukuladım 02-10-2020 10:24:51

23. Gümüşhane merkezden ben banu. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, şukuladım 02-10-2020 11:43:41

24. Muş dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Mrb paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler , Emine – 270

25. Ardahan dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 398

26. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 477

27. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Tokat dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . merhaba arkadaşlar sayfanız valla güzel, şukuladım , – 379

29. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 191

30. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 265

31. Bayburt dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun , gaye – 271

32. Sakarya dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . selamun aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 207

33. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

34. Aksaray dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . selamun aleyküm sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım , emin – 463

35. Hakkari dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Mrb web siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , banu – 287

36. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-11-2020 00:43:04

37. Malatya merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 28-11-2020 15:18:29

38. Denizli merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 30-11-2020 03:26:47

39. Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler

40. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Slm paylaşımın vallaha güzel, saolun , elif yılmaz – 318

41. Bayburt dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Selamlar siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 451

42. Iğdır merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 07-12-2020 03:30:55

43. Tunceli dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Slm paylaşımınız vallaha güzel, face de paylaştım , Hasan – 301

44. Samsun merkezden ben banu. Selamlar paylaşım inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:48:54

45. Hatay dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Mrb siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 6

46. Bayburt merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-12-2020 16:38:46

47. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, teraziye tıkladım

48. İstanbul merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sağolun 19-12-2020 18:59:43

49. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

50. Düzce dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, şukuladım , mehmet – 281

51. Aydın dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım , memo – 248

52. Samsun dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun , emin – 290

53. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

54. Şırnak dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Slm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 401

55. Adana dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Merhabalar web siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 89

56. Afyon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 00:57:23

57. Isparta merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, şukuladım 14-01-2021 06:50:43

58. Kilis merkezden ben Emine. Slm sayfa ciddiyim mükemmel, saolun 18-01-2021 19:41:13

59. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 84

60. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 490

61. İzmir dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 238

62. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 05-02-2021 15:58:37

63. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran edici, saolun , Emine – 49

64. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 45

65. Selamın aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

66. Giresun merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 01:34:53

67. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden hayran edici, teşekkürler , doruk – 362

68. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 303

69. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler

70. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 157

71. Van merkezden ben ziya. Slm siten inan ki mükemmel, şukuladım 18-03-2021 19:43:27

72. Batman merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 23-03-2021 20:19:19

73. Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

74. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

75. Rize merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 07-04-2021 15:48:08

76. Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım

77. Rize dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 326

78. Kırıkkale merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler 14-04-2021 23:40:05

79. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 15-04-2021 14:42:50

80. Karabük dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Selam herkese siten cidden iyi, saolun , – 458

81. Artvin dan kimler var. George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. . Selam herkese web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 204

82. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

83. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 07-05-2021 04:22:19

84. Edirne merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-05-2021 22:46:14

85. Bu konu : ” George Floyd’un Hikayesi: Chauvin ve George Zimmerman redux başarısız oldu ve Chauvin’in Clinton’un İntihar Yardım Hattı’nı aramadan önce nasıl bir anlaşma yapması gerektiği. ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 412

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link