Kullanmaya çalıştığı sahte 20 dolarlık banknotla ilgili başka soruşturma var mıydı … Birden fazla mıydı yoksa tek bir 20 dolar mıydı? Açıkçası, başına gelenler oldukça korkunçtu ama medya, aslında bir suç işlemiş olduğunu görmezden geldi.

Author

11 Comments

1. Mersin dan kimler var. George Floyd’un Sahte $ . selam arkadaşlar siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 193

2. Bu konu : ” George Floyd’un Sahte $ ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım , – 106

3. Bilecik merkezden ben Aylin. Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 01-04-2021 01:04:55

4. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Bursa merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, şukuladım 06-04-2021 02:54:15

6. Selam herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Van dan kimler var. George Floyd’un Sahte $ . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teşekkürler , – 87

8. Şırnak dan kimler var. George Floyd’un Sahte $ . Merhabalar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 140

9. Kars merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 13-04-2021 18:42:28

10. Yozgat merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 18-04-2021 15:59:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link