George Soros, bir Nazi işbirlikçisi / sempatizanıysa neden Antifa ve BLM’yi finanse ediyor?

Naziler sosyalistti. Farklı hedefleri yok. Marksizm kontrol etmek için yapıldı. Hedef bu, dalma.

Bir nüfusu bastırmak, çatışan inançların tamamen kontrol edilmesi ve ortadan kaldırılması, bir kontrol yöntemi olarak şiddet, beyin yıkama vb.

BLM siyah insanları önemserse, kendilerine yardım etmek ya da bir şeyleri değiştirmek için hiçbir şey yapmayan demokrat politikacılara fon sağlamaya ihtiyaç duyan gerçek siyahlara verdikleri milyonları veriyor olacaktı, Biden kelimenin tam anlamıyla bir adamın hayatını mahvetmekten sorumlu suç tasarısını yazdı. büyük siyah nüfus.

“George Soros, bir Nazi işbirlikçisi / sempatizanıysa neden Antifa ve BLM’yi finanse ediyor?” üzerine 10 yorum

1. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan yeminle güzel, teraziye tıkladım 07-10-2020 07:51:33

2. Mersin merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-10-2020 17:22:30

Yorum yapın