Kategoriler
Genel

George W Bush’a iki bölümlü olarak diktatör benzeri acil durum yetkileri veren aynı Kongre Üyeleri, oturan bir POTUS bu güçleri “gerçek” bir acil durum sırasında çağırmayı bile ima ettiğinde şok olur …

Neden?

Bu güçlerin kullanılmasını amaçladıkları durum türü değil mi?

Bu güçlerin bir gün siyasi olarak uyum sağlamayan biri tarafından kullanılabileceğini anlamadılar mı?

Ancak Bush bir Cumhuriyetçiydi ve Demokratlar ona bu gücü vermek için ezici bir çoğunlukla oy kullandılar …

Eğer iktidarın hiç kullanılmayacaklarından çok korkarlarsa, Obama yönetiminde çoğunluğa sahip olduklarında neden onu iptal etmediler?

İktidarın görünmeyen bir “iki partili” bağlantısı olması mıydı? Ve şimdi mi kaybettiler?

Merak ediyorsun …

“George W Bush’a iki bölümlü olarak diktatör benzeri acil durum yetkileri veren aynı Kongre Üyeleri, oturan bir POTUS bu güçleri “gerçek” bir acil durum sırasında çağırmayı bile ima ettiğinde şok olur …” için 11 yanıt

Denizli merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-07-2020 05:56:17

Muğla merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 31-07-2020 05:56:19

Tunceli merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, tebrikler 31-07-2020 08:39:48

Mersin merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teşekkürler 31-07-2020 09:36:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir