Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar?

Şimdiye kadar karşılaştığım en ürkütücü örneklerden biriyle başlayalım. Black Veil Brides’ın ‘Wake up’ şarkısının klibi, ” United Global Alliance ” ın lideri olan başkan ‘Harris’ hakkındadır. ” Düşünce çeşitliliğine müsamaha gösterilmeyecek ” ve ” bizim gerçeğimiz tek gerçek ” diyor. Video, illuminati sembolizmiyle dolu. ” HAFİF Zihin Kontrol Programı”nı kapatan bir kadın var ve ardından baş vokal teması, Başkan Harris’i tutuklatarak hepimizi bu karmaşadan kurtarıyor görünen ” peygamber ” oluyor.

Video 2018’den.

r / komplo - Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var?  Bunu neden yaptılar?

Daha sonra videonun bir ‘Cumhuriyet Kayıtları’ etiketi olduğunu ve bunların ne anlama geldiğini anlamak için görmeniz gereken tek şey web siteleri olduğunu öğrenirsiniz. https://www.republicrecords.com/

Aşağı kaydırın ve her şeyi gören gözü bulacaksınız, üzerine tıkladığınızda sizi buraya götürür: https://boominatiworldwide.com/ Bu kelimenin tam anlamıyla sadece etiket ve web sitesinin kendisi sadece bir çıkmaz, burada görülecek bir şey yok, gözü olan bir piramit.

Birçoğumuz müzik endüstrisinin karanlık bağlarının, Satanizmin nasıl yeniden canlanan bir tema olduğunun ve bunun gibi şeylerin zaten farkındayız. Öyleyse soru, bunu neden yapıyorlar? Neden bazıları bu mesajları müzik videolarına bırakıyor, hatta yeniden dolduruyor? Tüm bu karmaşanın arkasında onlar varsa o zaman neden?

Büyük Sıfırlama olacak mı, ama bizim için nihai hedef onları yenmek mi? Bütün mesele bu muydu? Yoksa bu sadece bir öngörücü programlama mı ve onlar nihayetinde başka bir kukla olacak olan ‘peygamberlerine’ güvenmemizi mi istiyor? Bizi ne için ayarlamaya çalışıyorlar? Bilinçaltı mesajlarını unutmayalım, onu yorumlamanın birçok yolu var ama sonunda hepsi aynı sorulara yol açıyor.

Avicii – Daha iyi bir gün için, Justin Bieber – Yummy, Katy Perry – Dark Horse, pek çok Linkin Park malzemesi gibi komplo topluluğuyla ilgili daha birçok müzik videosu var … her yerde. Peki medya üzerinde tam kontrole sahip olduklarında buna neden izin veriyorlar?

“Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar?” üzerine 23 yorum

1. Yozgat dan kimler var. Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ahmet – 193

2. Bu konu : ” Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha mükemmel, saolun , Emine – 266

3. Bu konu : ” Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 156

4. Kars dan kimler var. Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar? . Selamlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 255

5. Kırıkkale dan kimler var. Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar? . Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 232

6. Batman dan kimler var. Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar? . merhaba arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 86

7. Aydın merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 05:35:11

8. Tekirdağ dan kimler var. Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar? . Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 345

9. Bu konu : ” Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 258

10. İstanbul merkezden ben memo. Mrb bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 28-01-2021 19:13:03

11. Bu konu : ” Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 338

12. Bu konu : ” Gerçeğe bu kadar çok gönderme içeren müzik videolarında ne var? Bunu neden yaptılar? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten hoşuma gitti, sağolun , emin – 353

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link