Her zaman en az direniş yolunu seçmek insan psikolojisidir. İnsanların çoğunun, istemediklerini iddia etseler bile sisteme hala güvenmelerinin tam nedeni budur.

Çoğu insan kendilerine, sadece kuralları takip edip kendilerine söyleneni yaparlarsa, akıllı ve yetenekli ustalarımızın hepsini düzelterek hayatımızı güzel ve rahat hale getireceğini söyler.

Bu nedenle, idolleri hakkındaki gerçeği anlatmaya başladığınızda insanlar bu kadar rahatsız bir şekilde öfkeleniyorlar – yani nasıl hepsi çocuk tacizinde bulunuyorlar, sahip oldukları her şeyi çalan cani dolandırıcılar. Ya da gerçekte nasıl hiçbirimiz hakkında tek bir şey bile bilmediklerini.

Sistemin kitleleri dışarı çıkıp uyumsuzları tasfiye etmeleri için TEŞVİK EDECEĞİ bir zaman gelecek. Nefret dolu, hayalperest ve potansiyel “yerli teröristler” olarak etiketleneceğiz.

İsa’ya yaptılar, bize yapacaklarını düşünmüyor musun?

Öyleyse zamanı geldiğinde dik mi duracaksın yoksa mağaraya girip sessiz mi olacaksın?

Author

26 Comments

1. Selam paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

2. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 18-04-2021 06:44:27

3. Merhaba herkese paylaşımın valla mükemmel, teraziye tıkladım

4. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

5. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım

6. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selamlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

8. Osmaniye dan kimler var. Gerçeği söylediğiniz için kitlelerin size sırt çevireceği bir zamanın geleceğini dostane bir hatırlatma. . Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, tebrikler , ahmet – 29

9. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Gerçeği söylediğiniz için kitlelerin size sırt çevireceği bir zamanın geleceğini dostane bir hatırlatma. . Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 316

10. Selam herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

12. Bu konu : ” Gerçeği söylediğiniz için kitlelerin size sırt çevireceği bir zamanın geleceğini dostane bir hatırlatma. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 217

13. Eskişehir merkezden ben banu. Slm web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 12:57:54

14. Nevşehir merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 07-05-2021 14:54:21

15. Bu konu : ” Gerçeği söylediğiniz için kitlelerin size sırt çevireceği bir zamanın geleceğini dostane bir hatırlatma. ” çok güzel. Slm web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , gaye – 16

16. Bu konu : ” Gerçeği söylediğiniz için kitlelerin size sırt çevireceği bir zamanın geleceğini dostane bir hatırlatma. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 496

17. Edirne merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 16-05-2021 20:18:20

18. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, şukuladım 25-05-2021 04:40:18

19. Sinop dan kimler var. Gerçeği söylediğiniz için kitlelerin size sırt çevireceği bir zamanın geleceğini dostane bir hatırlatma. . merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 184

20. Artvin dan kimler var. Gerçeği söylediğiniz için kitlelerin size sırt çevireceği bir zamanın geleceğini dostane bir hatırlatma. . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 479

21. merhaba arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Sivas merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız süper ötesi güzel, sağolun 14-06-2021 12:58:13

24. Tokat dan kimler var. Gerçeği söylediğiniz için kitlelerin size sırt çevireceği bir zamanın geleceğini dostane bir hatırlatma. . Mrb siteniz harbiden çok güzel, saolun , hatice – 375

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link