Kategoriler
Genel

Gerçeği yürüyor …

Benim gözlerim Rab’bin gelişinin görkemini gördü Gazabın üzümlerinin saklandığı vintage’yi çiğniyor O korkunç hızlı kılıcının kader yıldırımını kaybetti Gerçeği yürüyor, gerçeği yürüyor Zafer, şan, Hallelujah! Zafer, zafer, Hallelujah! Zafer, zafer, Hallelujah! Onun gerçeği üzerinde yürüyor Onu, yüzlerce çember kampının ateşinde gördüm. Akşamları çiğ ve nemli yerlerde bir sunak inşa ettiler Loş ve ışıl ışıl lambalarla doğru cümlesini okuyabiliyorum. ! Zambakların güzelliğinde, Mesih deniz boyunca doğdu Koynunda sizi ve beni değiştiren bir zaferle İnsanları kutsallaştırmak için öldüğü için, insanları özgür kılmak için yaşayalım Tanrı, Zafer, şan, Hallelujah’a yürürken! Zafer, zafer, Hallelujah! Zafer, zafer, Hallelujah! Onun gerçeği yürüyor! Onun gerçeği yürüyor! Ve tekrar tekrar ve tekrar tekrar

SS: “Cumhuriyetin Savaş ilahisi” nin sözleri, bugün yazılmış gibi okuyun. (Üzgünüm biraz sigara içtim ve bu bölgeye imar ettim)

“Gerçeği yürüyor …” için 9 yanıt

Kırşehir merkezden ben ali. Selam web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 15-06-2020 01:32:16

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-07-2020 23:37:11

Malatya merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım 06-07-2020 21:33:14

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 09-07-2020 01:19:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir