Bu, gerçekliğin ne olduğuna dair teorilere neredeyse her baktığımda düşündüğüm bir şey. Örneğin simülasyon teorisini ele alalım. Temel realitedeki varlıkların / makinelerin bizi yarattığı bir simülasyonda gerçekten isek, neden ilk etapta zihnimizin simülasyon teorisi ile ortaya çıkmasına izin versinler? Nüfusun büyük bir kısmı veya iktidardaki yeterli sayıda insan bu teorinin doğru olduğuna ikna olsaydı, o zaman sonunda simülasyonu “hack’lemeye” ya da yıkmaya çalışırdık ya da hayatın hiçbir anlamı olmadığını ve kaosun meydana geleceğini anlardık. Çünkü insanların yaptığı bu. Kaostan kaçınmak için “yaratıcılarımızın” (eğer varsa) bizi kontrol etmesi, programlaması, izlemesi vb. Gerçeğe yakın bir şeyi asla düşünmemesi daha mantıklı olacaktır. Tüm bu zamanı olasılıklar bulmaya ve seçtiğimiz her şeye inanmaya harcayabiliriz, ama nihayetinde, temel gerçeklikte değilsek, harekete geçebileceğimiz bir risk varsa, neden gerçeği bilmemize izin versinler?

Author

40 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Mrb sayfa vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

3. Elazığ merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 18-02-2021 23:50:42

4. Sakarya dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . Selamın aleyküm siteniz gerçekten iyi, teşekkürler , Aylin – 461

5. Bu konu : ” Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 423

6. Kırıkkale dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 14

7. Gümüşhane merkezden ben ziya. Slm sayfanız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 20-02-2021 00:50:34

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 303

9. Bu konu : ” Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki çok iyi, şukuladım , banu – 170

10. Sinop dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . Merhaba paylaşımın yeminle çok güzel, teşekkürler , ali – 53

11. Merhaba herkese siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Mrb bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

13. Mardin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 06-03-2021 03:15:38

14. Bartın dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . Slm siten inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 275

15. Muğla merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-03-2021 01:13:50

16. Düzce dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 368

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 144

18. Kırıkkale merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-04-2021 19:40:50

19. Selam herkese paylaşımın harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden mükemmel, teşekkürler , memo – 232

21. Merhaba paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

22. Bu konu : ” Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 56

23. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 04-05-2021 10:08:52

24. Balıkesir dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 405

25. Bingöl dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . Selam sayfanız vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ahmet – 212

26. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

27. Niğde merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, saolun 26-05-2021 15:06:36

28. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

29. Muğla dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . Merhaba herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun , gaye – 41

30. Bu konu : ” Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , Hasan – 310

31. Adıyaman dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . selam arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 176

32. Bu konu : ” Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 163

33. Şırnak dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun , emin – 34

34. Bu konu : ” Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle güzel, facebookta paylaştım , gaye – 250

35. Burdur dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , doruk – 265

36. Bu konu : ” Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 350

37. Şırnak dan kimler var. Gerçeğin arkasındaki gerçeği asla bilemeyeceğiz çünkü biz bunu yapmamaya programlandık . selamun aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 342

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link