Koşuyoruz, zamanımız azalıyor.

Son zamanlarda, pedofili ve elitlerin küresel halkaları ile ilgili daha fazla ayrıntı gün ışığına çıktıkça, birçoğunun daha fazlasının ortaya çıkarılmasını talep ettiğini fark ettim. Daha iyi bir dünya için neyin devrim olabileceğine dair bir ışık, insanların GERÇEKTEN Mİ gölge sınıf üzerindeki sosyopolitik çıkarımları veya herhangi bir kurban grubunun refahını önemsemek. Görünüşe göre, karanlık ve dramatik ayrıntılarla ilişkili dopaminle, medyaya tüm çeşitli biçimlerinde programlanmış olan tuhaf gerçekliğin narin katmanının hemen altında kalan kanlı gerçeklik ile daha çok ilgileniyoruz (medya, gerçekliklerimizi, umutlarımızı ve hikayelerimizi bir “toplum” olarak aktarmamızı sağlar). Bu sansasyonel kültür, bizi gerçek aktivizm ruhundan mahrum etti. Biz zayıf ve kayıtsızız.

Çoğumuz için bu bir tür TV dizisi gibi mi? Yoruldun mu dram ve şimdi özleminizi harekete geçirecek başka bir şeye geçmeye istekli misiniz?

Bilgisayarımın önünde oturduğumda, bu hareketin ilk bulguları karşısında dehşete düşmüş ve dehşete düşmüş olduğumu hatırlıyorum (her ne kadar merkezi olmayan), geceler boyunca terleyen, eğer harekete geçmezsek, halının altından asla çekilmeyeceğini çok iyi bilerek. onlar. Sadece seçilmiş birkaçı “sistemi çökertme” hevesini hak ediyor. Hala dehşete düştüm ve dehşete düştüm ama en iyi saldırı planını veya çabalarımı en üst düzeye çıkarmak için en iyi yöntemi çizmekte zorlanıyorum – ama tanrı aşkına insanlar, kıçımızdan kalkmalı ve bununla ilgili bir şeyler yapmalıyız. Oynanıyoruz ve var kesinlikle şaşılacak bir şey yok seçkinler neden bizi küçümsüyor,% 98.

Kapılı topluluklarımızdan kopmanın bir yolunu bulup bulamayacağımızı merak ediyorum. Evet, kapılı bir topluluk beslenen, giydirilen ve nerede ve nasıl yaşanacağı ve dünyanın nasıl çalıştığı ve çalışması gerektiği söylenen bir topluluktur. Bizden önceki kurumlarımız bu canavarlar için vekil olarak hareket etti ve bizden önceki nesil, isteyerek ya da istemeyerek kolay lüks karşılığında kendi ülkelerine bu görevi verdiler. Zamansız deyin ama bu tartışmalar gerekli. Gerçekten zamanımız tükeniyor gibi hissediyorum millet, ne olduğundan emin değilim ama havada son derece uğursuz bir şey var.

Gönderen … BitterInterviewee
[comments]

Author

93 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

2. Çankırı merkezden ben Emine. Mrb sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 15-08-2020 04:22:09

3. Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Selamın aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

5. Ardahan merkezden ben gaye. Mrb sayfanız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 14:12:01

6. Amasya merkezden ben banu. Selam sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 08:22:56

7. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız inanki hoşuma gitti, tebrikler 26-08-2020 18:52:57

8. Merhaba herkese siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

9. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım

10. Yozgat merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-09-2020 02:50:20

11. Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

12. Selamlar web siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

13. Karaman merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa süper ötesi mükemmel, şukuladım 02-10-2020 10:12:12

14. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-10-2020 17:52:37

16. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 174

17. Yalova merkezden ben ziya. Merhaba siten vallaha billaha mükemmel, sağolun 23-10-2020 05:37:32

18. Ağrı merkezden ben mehmet. Slm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, saolun 27-10-2020 18:46:07

19. Bilecik merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız harbiden hayran edici, teşekkürler 14-11-2020 04:21:08

20. Çorum merkezden ben banu. Mrb paylaşımın inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:41:17

21. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 24-11-2020 13:14:43

22. Mersin merkezden ben doruk. Selam siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun 28-11-2020 22:32:28

23. Selam herkese web siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

24. Ordu dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım , – 102

25. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki hayran edici, saolun , ahmet – 447

26. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 09-12-2020 10:55:34

27. Şırnak dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , memo – 473

28. Hakkari dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Selamlar web siteniz valla mükemmel, sağolun , mehmet – 12

29. Düzce merkezden ben mehmet. Mrb web siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım 26-12-2020 00:59:38

30. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, saolun

31. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

32. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, saolun , hatice – 285

33. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 81

34. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

35. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , emin – 375

36. Adıyaman dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler , ali – 338

37. Konya merkezden ben ziya. Selam web siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-01-2021 02:29:28

38. Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

39. Gümüşhane dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 473

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 456

41. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

42. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 38

43. Hatay dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Mrb bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım , Hasan – 471

44. Afyon dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 25

45. Artvin merkezden ben memo. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 11-02-2021 12:09:20

46. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 483

47. Şırnak dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 286

48. Manisa dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Merhaba herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 269

49. Manisa dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Selam paylaşımın süper ötesi hayran edici, tebrikler , Hasan – 390

50. Yalova dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 374

51. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-03-2021 01:37:26

52. Adana merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-03-2021 17:58:39

53. Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

54. İstanbul dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, saolun , Emine – 61

55. Amasya merkezden ben mehmet. Selam paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-04-2021 15:48:11

56. Erzincan merkezden ben Aylin. Slm siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 10-04-2021 19:39:42

57. Giresun dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 390

58. Karaman dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Slm siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 384

59. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

60. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 458

61. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

62. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

63. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

64. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Merhaba siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 376

65. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 36

66. Batman dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Slm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 447

67. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Merhabalar paylaşım gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 97

68. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 293

69. Adana dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Selamlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 120

70. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

71. Van merkezden ben banu. Mrb siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım 28-05-2021 20:53:16

72. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2021 02:00:50

73. Bolu merkezden ben Hasan. Mrb web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 16:53:29

74. Antalya merkezden ben gaye. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-06-2021 15:44:49

75. Bartın dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Mrb sayfanız valla çok güzel, saolun , ali – 137

76. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 97

77. Bolu dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Selam bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 200

78. Selam herkese paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım

79. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok iyi, şukuladım

80. Artvin merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 25-06-2021 18:54:30

81. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inanılmaz çok güzel, teşekkürler 26-06-2021 00:36:35

82. Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

83. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 487

84. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. Selam siten vallaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 362

85. Kırşehir dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Selam web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 465

86. Nevşehir dan kimler var. “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu . Merhabalar sayfanız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 47

87. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun 24-07-2021 08:41:13

88. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 325

89. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link