“Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu

Koşuyoruz, zamanımız azalıyor.

Son zamanlarda, pedofili ve elitlerin küresel halkaları ile ilgili daha fazla ayrıntı gün ışığına çıktıkça, birçoğunun daha fazlasının ortaya çıkarılmasını talep ettiğini fark ettim. Daha iyi bir dünya için neyin devrim olabileceğine dair bir ışık, insanların GERÇEKTEN Mİ gölge sınıf üzerindeki sosyopolitik çıkarımları veya herhangi bir kurban grubunun refahını önemsemek. Görünüşe göre, karanlık ve dramatik ayrıntılarla ilişkili dopaminle, medyaya tüm çeşitli biçimlerinde programlanmış olan tuhaf gerçekliğin narin katmanının hemen altında kalan kanlı gerçeklik ile daha çok ilgileniyoruz (medya, gerçekliklerimizi, umutlarımızı ve hikayelerimizi bir “toplum” olarak aktarmamızı sağlar). Bu sansasyonel kültür, bizi gerçek aktivizm ruhundan mahrum etti. Biz zayıf ve kayıtsızız.

Çoğumuz için bu bir tür TV dizisi gibi mi? Yoruldun mu dram ve şimdi özleminizi harekete geçirecek başka bir şeye geçmeye istekli misiniz?

Bilgisayarımın önünde oturduğumda, bu hareketin ilk bulguları karşısında dehşete düşmüş ve dehşete düşmüş olduğumu hatırlıyorum (her ne kadar merkezi olmayan), geceler boyunca terleyen, eğer harekete geçmezsek, halının altından asla çekilmeyeceğini çok iyi bilerek. onlar. Sadece seçilmiş birkaçı “sistemi çökertme” hevesini hak ediyor. Hala dehşete düştüm ve dehşete düştüm ama en iyi saldırı planını veya çabalarımı en üst düzeye çıkarmak için en iyi yöntemi çizmekte zorlanıyorum – ama tanrı aşkına insanlar, kıçımızdan kalkmalı ve bununla ilgili bir şeyler yapmalıyız. Oynanıyoruz ve var kesinlikle şaşılacak bir şey yok seçkinler neden bizi küçümsüyor,% 98.

Kapılı topluluklarımızdan kopmanın bir yolunu bulup bulamayacağımızı merak ediyorum. Evet, kapılı bir topluluk beslenen, giydirilen ve nerede ve nasıl yaşanacağı ve dünyanın nasıl çalıştığı ve çalışması gerektiği söylenen bir topluluktur. Bizden önceki kurumlarımız bu canavarlar için vekil olarak hareket etti ve bizden önceki nesil, isteyerek ya da istemeyerek kolay lüks karşılığında kendi ülkelerine bu görevi verdiler. Zamansız deyin ama bu tartışmalar gerekli. Gerçekten zamanımız tükeniyor gibi hissediyorum millet, ne olduğundan emin değilim ama havada son derece uğursuz bir şey var.

Gönderen … BitterInterviewee
[comments]

““Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu” üzerine 17 yorum

1. Ardahan merkezden ben gaye. Mrb sayfanız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 14:12:01

2. Amasya merkezden ben banu. Selam sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 08:22:56

3. Yozgat merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-09-2020 02:50:20

4. Karaman merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa süper ötesi mükemmel, şukuladım 02-10-2020 10:12:12

5. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-10-2020 17:52:37

6. Bu konu : ” “Gerçeğin” Modern Fetişizasyonu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 174

Yorum yapın