gerçek arayış. Trump cumhurbaşkanı olmasaydı ne olacağını düşünüyorsunuz?

Vatandaşlık, Clinton girmiş olmasından çok daha fazla ölü ve uykuda ve “koyunlaştırılmış” olurdu. Biden içeri girerse bu olacak.

Trump, insanları basitçe A) pek çok kişinin onun için sahip olduğu nefretle uyandırıyor ve B) msm’nin yayılmaya devam ettiği vitriol.

Kayıt için bu iyi, iyi şey. Şahsen Trump’ın ofisinde olmasından memnunum. Yine, tüm sistemin ne kadar bozuk olduğu konusunda halkı gittikçe uyandırıyor. Biden içeri girerse, insanların uykuya geri dönme olasılıkları çok daha fazladır ve demokrasiler saldırır ve ülkeyi gittikçe daha fazla sikmeye devam eder. Bürodaki rebloodicans ve Trump’ta çok fazla nefret eden insanlarla, insanlar “doğru” nın yaptığı tüm aptal saçmalıklara daha fazla bağlılar, bu yüzden tüm b.s.’ye daha fazla ışık tutuyor. tüm sistem yaklaşık.

“gerçek arayış. Trump cumhurbaşkanı olmasaydı ne olacağını düşünüyorsunuz?” üzerine 25 yorum

1. Sivas merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler 27-07-2020 07:40:41

2. Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 30-07-2020 19:52:57

3. Gaziantep merkezden ben ali. Selamlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 14:00:44

4. Trabzon merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 04-09-2020 05:35:07

5. Kırklareli merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 01-10-2020 18:06:55

6. Erzurum merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:39:17

7. Batman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten vallaha mükemmel, face de paylaştım 02-10-2020 11:23:33

8. Bu konu : ” gerçek arayış. Trump cumhurbaşkanı olmasaydı ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 222

9. Bu konu : ” gerçek arayış. Trump cumhurbaşkanı olmasaydı ne olacağını düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 213

Yorum yapın